Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nem jóképű pasiknak csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem jóképű pasiknak csak beteljesületlen sóvárgás és megaláztatás az osztályrésze az életben?

Figyelt kérdés
2014. nov. 12. 21:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"12-es, hogy gondolkodom? Szr ember vagyok, mert olyat szeretnék, aki kívül-belül vonz?"


Jaj hát akkor te se panaszkodj, ha nem vagy jóképű, és nincs csajod, ezzel a gondolatmenettel egyáltalán semmi okod a panszkodásra.

2014. nov. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Elég lett volna, ha beírod válaszként a kérdésre, hogy "igen". Ugyanis pont erről beszélek. Aki olyannal jár, akit csak az alapján "választ, hogy jobb nem jutott, az megalázó, és ugyanúgy sóvárogni fog azok után, akikhez vonzódik, mivel az embernek alapvető igénye van az intimitásra olyasvalakivel, aki szenvedélyt kelt benne.

Ahogy egy másik válaszoló írta, akkor nyugodtan járhatnék egy fiúbarátommal is.

2014. nov. 12. 22:36
 23/25 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos.

Bár ha lejebb adod az igényeid, akkor még olyan kolompár dzsenifer típusú nőknél lehet esélyed.

Nem olyan rossze ez a szingliség, bár azt elismerem hogy tök jó volna esténként egy lányhoz odabújni és átölelni.

2014. nov. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 biohazardxxx ***** válasza:

Ember ne rinyálj már... mindenkinek jut csaj ha sza.rul nézel ki nem vagy gazdag se menő akkor is jut csaj csak hozzáállás kérdése az egész. a nők nem szeretik a a lelkibeteg depis begubózott molyolós srácokat ezt messziről kiszagolják! légy kicsit magabiztosabb kezd el sportolni (kondizni) hogy emberibb kinézeted legyen, adj le az igényeidből ne csak a jó csajokat nézegesd 8-9-10-es csajokat hanem kezd el a 2-3-as szintel csak a saját szinteddel kezd vagy kicsit alatta mig nem vagy magabiztos mert ha észreveszik kibaxnak mint macskát sza.rni!


Sajna ma egy olyan világot élünk ahol Szépenfogalmazok: Molett kevésbé szép lányok is a hercegről és brad pit-ről meg kasza tibiről meg izmos kis gorillákról álmodnak.

De egyet se félj ez csak álom hamar rájönnek hogy majd ezek az emberek csak megdugják és ott hagyják őket :D aztán te leszel a menőjenő! Szóval ne csüggedj itt a net csodaszép világa és próbálkozz ezerre!!!!!


Én pl magam 4-esnek tartom magam mert eláll a fülem és kicsit nagyobb is az átlagnál de ha rágyurok (kondizok) a témára akkor 5 is megvagyok és ezzel már 8-9-es csajt is fűztem már be hogy a 3 randin már a gatyámban volt.


Szal ha rám halgatsz varratsz magadra egy egyedi tetkót lemész gyúrni gyakorolsz lányokkal beszélgetni neten és pár hónap fél év elteltével már probálkozhatsz élesben!

Ez az én történetem volt és nekem ez bevált.


Most hagyott itt a menyasszonyom de nem leszek depis meg pszihopata az élet megy tovább! és első dolgom lesz lemenni edzeni és lányokkal beszégetni melóba füzögetni neten is bogarászni hogy formába legyek megint! Bár az edzés folyamatosan ment mindig csak sajna munkám miatt nem maradt rá időm... de most nincs nő és helyette lesz kondi:D


Szóval csak fel a fejjel nem vagy egyedűl és tutira befogsz csajozni mégha 50 lány is hajt el mire összejön egy de menni fog csak hozzállás és kisugárzás önbizalom kérdése nameg egy jó testalkté!


Ne légy puha.pö.cs légy férfi ha kell nemi segitség csak szolj és majd segítelek becsajozni hogy ne marcsi jusson minden este a pölőd köré :D

2014. nov. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 biohazardxxx ***** válasza:

Kép lemaradt nekem hasonló van de csak a felkaromon a meg a mellemen és még félkész de a volt párom az tutira oda volt rte a csajok szeretik az elegáns nem kirívó tetkókat!


[link]

2014. nov. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!