Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a barátomnak akkora cicije...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátomnak akkora cicije van mint nekem, az neki ciki vagy nekem?

Figyelt kérdés

Eléggé kicsik a cickóim, persze nem vagyok deszka, csak olyan tenyérbeillőek kb.

A barátom kicsit ducibb, és a cicijeire is hízik. Amúgy arányos teste van, nem olyan hájpacni sőt, sok izom van rajta, de hát azért szeret enni.

És olyan kellemetlen ha együtt fürdünk vagy akármi, hogy kb ugyanakkora mindkettőnké. Szerintetek ez nekem cikibb vagy neki? Persze ettől függetlenül szeretem, csak magammal nem vagyok kibékülve hogy ilyen kicsikék.

18/L


2014. nov. 13. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem hasznos, mert tudjátok egymás melltartóit hordani.
2014. nov. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
nem a picicici miatt kell szégyenkezni, hanem a férficsöcs miatt... szóval neki cikibb
2014. nov. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a kicsi cici!!! NŐN!!!!!!!!
2014. nov. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

"Eléggé kicsik a cickóim, persze nem vagyok deszka, csak olyan tenyérbeillőek kb."

az pont jó :) hát pasira nem kellene akkora...de az ő teste az ő élete...

2014. nov. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
bi vagyok, és szerintem mindkettő gáz, csajokon a nagyot szeretem, pasiknak ne legyen már
2014. nov. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

OMG!! nagyonagyon gáz! már mint a srácnak :DDDDDD

1. sírok XD :D

ja és pici cickók fincsik ;) ne, szégyeld magad.

2014. nov. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem senkinek sem ciki. Vannak kövérebb férfiak és vékony lányok, és?


Ez az egész mell-és farokméret-mizéria túl van lihegve. Egyiktől sem lesz kevésbé vagy jobban férfias/nőies valaki, kivéve talán 1-2 extrém esetet, de sem te, sem az ember túlnyomó többsége nem tartozik ebbe bele.


Az én barátnőm per pillanat abszolút el van látva mellel, de van olyan barátom is, aki nagyon pici lány és őt is elképesztően vonzónak és szexinek találom.


Amúgy meg gondoljatok már bele, a lehető legtermészetesebb, hogy a férfiaknak nagyobb mellbősége lehet, mint a nőjüknek! Az átlag férfi jóval szélesebb mellkasú, mint egy nő és hacsak nem nagyon sovány vagy nem gyúr mellizomra, akkor bizony a pocak fölött a mellkasra is hízik.

2014. nov. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 PearlDiver ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy egyikőtöknek sem ciki?!
2014. nov. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!