Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az arcom megsérült de van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az arcom megsérült de van önbizalmam, lehet barátnőm?

Figyelt kérdés
nagyfokú égési sérülésröl van szó,pénzem nincs plasztikára
2014. nov. 14. 11:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
Csak a lélek számít :)
2014. nov. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen
2014. nov. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
Nem csak a külső számít! :)
2014. nov. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Az elözők csak gúnyolodnak veled. Még egézséges pasinak sem akad ha nem elég szép,nemhogy amilyenek irtad magad. Sajnos ez a valóság!
2014. nov. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

#4-es, nem gúnyolódtak hanem egyszerűen kedvesek. Egy magad fajta besavanyodott balf ezt úgysem értheti, mert panaszkodni és önsajnáltatni mindig könnyebb.


/off, Kérdező, nézd meg a Jövő Kezdete című filmet ha esetleg még nem láttad, a tanárnak teljes arcán égési sérülés van, és mégis ugyanolyan sármos tud maradni. Nem ezen múlik. Lehet valaki teljesen ronda vagy eltorzult arcú, ha a viselkedésével képes érdekes és lehengerlő maradni (ami nem egyenlő a beképzelt bunkósággal), akkor igenis lehet sikeres a magánéletében.


A savanyú, világfájdalmával meg sztereotíp dumájával mindenkit lelombozó alakok meg persze, hogy senkinek sem kellenek, rövid időn belül unalmassá és irritálóvá válnak.

2014. nov. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Kedvesek, de nem őszinték. Ez a valóság.
2014. nov. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha olyan az égés a tb támogatja a plasztikát.
2014. nov. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ma 13:06


Utánajárok

2014. nov. 14. 13:07
 9/11 anonim ***** válasza:

Van egy ukrán kollégám, akinek meg van égve a bal arca és a nyaka.

Nagyon kedves, aranyos, egész jó a humora. És az égés ellenére, én jóképűnek látom. Szép a mosolya és a szemei. Sajnos már nős.


Másik részlegen, egy másik cégtől. Van egy srác, aki beugró munkás.

Szegénykének torz az egész feje. Így született. Mikor először találkoztam vele, meghökkentem, picit megijedtem.

Néhány 12 órás, együtt lehúzott műszak után megkedveltem. Értelmes, kedves, lovagias. Humora az nemigen van, de mindig ő az első, ha segíteni kell. Egy idő után azt vettem észre, hogy mosolyogva, integetve köszönök neki, ha meglátom. (Ő is nekem.)Már észre sem veszem, hogy nem átlagos kinézetű. De nem járnék vele, úgy nem jön be. Viszont van barátnője és egészen szép nő.


Nyilván ők nem a bulikban ismerkednek(ismerkedtek) az épp menő csajozós dumával. Idő kell, hogy megismerje őket az ember. De ha nekik sikerült, neked is sikerülhet.

2014. nov. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
1000 éve még többek közt a magyarok, a hunok, meg a mongolok is direkt sebezték a képüket, hogy keményebb csávóknak tűnjenek :-D
2014. nov. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!