Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kapcsolatba belefér, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatba belefér, ha a két fél akár napokig kb semmit se kommunikál egymással a sok tanulnivaló, teendő miatt?

Figyelt kérdés

Barátomnak rengeteg a tanulnivaloja, van hogy napokig nem tudunk beszelni semmit. Nyilván rosszul esik, és elég türelmes vagyok, tolerálom hogy ő az iskolaját a kapcsolata elé helyezi, de már egyre kevésbé tudom elfogadni azt, hogy keveset találkozunk, alig beszelunk, csökken a kommunikáció kettőnk között. Nyáron sokkal jobb volt.


Mit gondoltok?


2014. nov. 15. 14:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nézd,ha neked ennyire nagy a szeretetigényed,ő meg már nem szerelmes annyira,és nem is tud neked többet nyújtani,akkor tényleg nincs értelme a dolognak.
2014. nov. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem nagy. De mondjuk a heti 1-3 órás taliknál azert több! Mar kb szeptember-október óta ez megy!


Nyáron okés volt minden

2014. nov. 15. 15:20
 13/16 anonim ***** válasza:
Fogadd el,hogy kevesebbet tudtok beszélni.
2014. nov. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem normális :)

Én is sokat tanulok minden héten van 2-3 zh-m, továbbá laborgyakorlatok amire készülni kell... Most, hogy jön a félév vége, így még inkább összesűrűsödnek a dolgok...

DE!

Én a találkozást is megbírom oldani a barátnőmmel...(Heti 2-3x)...Azt el sem tudnám képzelni, hogy este ne legyen időm legalább egy órás beszélgetésre...

2014. nov. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Valahol igaza van, de pár szót azért nyugodtan válthattok, sőt.

Arra viszont vigyázni kell, hogy ne ess át a ló másik oldalára, mert az is rém kellemetlen. Pl. nekem a mérőtársamat rendszeresen felhívja a barátnője labor közben. Már két alkalommal is vissza kellett fognom, hogy ne ugorjak fel, tépjem ki a kezéből a telefont, vágjam a földhöz, és kezdjek el üvölteni, hogy "lesz...m, mit akar a kib...ott barátnőd, vegye tudomásul és te is vedd tudomásul, hogy meló közben nem fecserészünk senkivel, miközben dolgozni kéne!!!"

2014. nov. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolso.. ahogy latom itt nagyon nem arrol van szo, amirol te beszelsz.. mas a ket dolog.

Itt pont arrol van szo hogy egyatalan nem keresi napokig. Az oke, hogy ne munka vagy suli kozbem hivja , de ne mondja mar nekem azt senki hogy este nincs egy fel oraja, oraja arra.hogy felhivja, vagy chateljenek.. az nem letezik. Az embernek arra van ideje amire szererne! Nincs az a vizsga ami annyira lekoti az embert hogy (az oke hogy nem tudnak talizni) meg egy fel oraja se legyen mondjuk este furdes utan.

Itt ez a gaz, abban amit te irtal pedig az idopont. Egyebkent te is szolhatnal, en se halok bele hogy a parom dolgozik es nem mindig hiv szunetben, en sem zavarom. Ha raer hiv, ha nem nem. Neha azert en is irok, neki, vagy hivom, de csak szunetben. Ha gond van, csak akkor hivom melo vagy akarmi kozben, ez a normalis.

2014. dec. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!