Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom ritkán akar sz*xelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom ritkán akar sz*xelni, inkább azt szereti ha szájjal csinálom. Miért nem akar szinte sose sz*xet?

Figyelt kérdés

Szinte sosem kezdeményezi magától, csak itkán, ha már látja nagyon rajtam hogy kellene azt is.

én kezdeményezem 90%-ban hogy legyen az is


2014. nov. 20. 12:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És legalább ő is csinálja neked szájjal? Vagy csak te?
2014. nov. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kényelmes ember...
2014. nov. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
szokta ő is nekem, de szólok neki hogy inkább szexet akarok
2014. nov. 20. 12:58
 4/11 anonim ***** válasza:

Úgy szeretem az ilyen kérdéseket, mi honnan tudjuk, hogy a barátod miért nem akar szexelni?

Nem lenne egyszerűbb megkérdezni őt és elfogadni azt amit mond, mint hogy itt találgassuk, hogy egy számunkra idegen srác miért nem szeret valamit.......

2014. nov. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
és ő akkor sem nagyon akarja...néha könyörögnöm kell
2014. nov. 20. 12:58
 6/11 A kérdező kommentje:

Szerintetek ilyen hülye vagyok hogy nem kérdezem meg? dehogynem kérdem..csak folyton hárít és értelmetlen válaszokat ad...

azért írtam ide hogy hátha valakinek van tapasztalata vagy fiúk írnak hasonló véleményt hogy mi lehet az oka..

2014. nov. 20. 12:59
 7/11 anonim ***** válasza:
jobban élvezi Az orált. ennyi
2014. nov. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kényelmes ember.Kérj tőle viszonzást s akkor majd észreveszi magát!
2014. nov. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A viszonzást is szereti adni, magától is adni akarja.

csak nekem nem az kell...

2014. nov. 20. 13:05
 10/11 anonim ***** válasza:
kényelmes , és szeret kihasználni.
2014. nov. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!