Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Te megpróbálod fentartani a...

Te megpróbálod fentartani a beszélgetést, ha a lány egyáltalán nem kérdez vissza, vagy csak nagyon ritkán akár üzenetben, akár élőben?

Figyelt kérdés
Én régen még igen, de ma már nem. :-D
2014. máj. 2. 17:29
 1/9 anonim válasza:
én nem
2014. máj. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy tetszik e nekem
2014. máj. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Minek tartanám fenn, ha az érdeklődése szinte 0? Felesleges.
2014. máj. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy nőként "beleszólok", de ha egy lány nem kérdez vissza, az az érdeklődés hiányát feltételezi. A kommunikáció alapja a kölcsönös érdeklődés, kérdés-felelet, ha ez csak egyoldalú akkor a beszélgetés egy idő után leapad, unalmassá, kényszeredetté válhat, aminek semmi értelme.

Én ugyanígy vagyok a pasikkal.....akivel érzem, hogy nem kíváncsi rám, azt hagyom, nem erőltetem, mert nincs értelme. Ha úgy gondolja, hogy érdeklem, majd ír vagy megtalálja a módját hogy keressen, ha nem akkor nincs értelme fenntartani egy "kínlódó", kényszeredett beszélgetést.

2014. máj. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Bocs, hogy nőként "beleszólok", de ha egy lány nem kérdez vissza, az az érdeklődés hiányát feltételezi.


Inkább csak lelkesedés hiánya, amit fel kell kelteni, ébreszteni nem? Mivel hogy lehetne érdeklődés hiánya, ha még alig beszéltetek? Így arra sem tud még rájönni, hogy nem érdekled esetleg :D

2014. máj. 2. 17:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Már bocs, de hol is van a kérdésben feltüntetve hogy alig beszéltetek????? Akkor honnan is kellene kiszopni, hogy ez a beszélgetés gyakorlatilag nem is létezik? :)))
2014. máj. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
alig beszéltetek = nem rég ismerted meg. Szádba rágjam? :D
2014. máj. 2. 17:42
 8/9 anonim ***** válasza:
A 4-es válaszoló tökéletesen leírta a lényeget. 26/F
2014. máj. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A 4-es jól megfogalmazta.

Mi ez a szájbarágós duma? Nem írtál semmit a (nem létező) beszélgetés körülményeiről, csak utólag, akkor meg miért csinálsz úgy, mintha mi lennék az értetlen balf..szok?

A beszélgetést meg felesleges megpróbálni fenntartani, ha a lány nem válaszol, nem kell itt zsonglőrködni meg tetszelegni, hogy felkeltsd az érdeklődését, csak add magadat, ha sz..rik rád ez van, így jártál. Ezt rágjad szájba.

2014. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!