Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért isszák le magukat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért isszák le magukat a lányok buliban?

Figyelt kérdés
Miért isznak a lányok a buliban, és miért jó nekik, hogyha totál kiütik magukat, ha partyzni mennek?
2010. jan. 29. 21:01
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
34%
Csak józanon játsza meg a jókislányt, alig várja, hogy végigmenjen rajta egy focicsapat, és ehhez az alkohol feloldja a gátlásait.
2010. jan. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
75%

Basszus, nem mindegy miért baszok be néha? nem vagyok se r.banc, se ostoba, egy átlagos egyetemista csaj vagyok és jó néha bebaszva marhulni, kiengedni a gőzt, csapni egy állat bulit a haverokkal, ennyi. nem kell erénycsőszködni!

24 L

2010. jan. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

A belsö számit, meg nem fekszik össze akárkivelhez annyit füznék hozzá, Szilveszeri buliba egy csaj (max 14-15 lehetett) olyan kész volt h 4 srác ugy vitte el h szó szerint vonszolták, mert állni nem birt.

Pár héttel késöbb hallotam h leszopatták mind a 4en, majd reggel egy csövessel találták.

Hát fiuk lányok ezért jó inni! ;)

2010. jan. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

ott van a hiba, ha a bulihoz az kell, h be legyél nyomva. én is szeretek poharazgatni (kan vagyok), de nem azért iszom, h állni/ülni ne bírjak, hanem mert finom. és bármily hihetetlen egy oltári buli után is emlékszem mindenre, és nem jött vissza se a whisky se a sör, se semmi a gyomorból...

szóval aki normális ember, annak nem kell csutkára innia magát ahhoz, h jó buliban legyen... azok pedig akik ezt csinálják, azok vagy bánatosak, vagy még nem fogták fel, h nem az a lényege a bulinak, h ne tudjuk, h hol vagyunk...

2010. jan. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Hát nem csak a lányok isszák le magukat!Ennyi erővel kérdezhetnéd azt is h miért isznak a fiúk ugyan annyi joga van, meg sztem ha buliba mész alap h berugsz mint atom :D


f

2010. jan. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
45%

Hogy utálom azokat, akik kivernék a lányok kezéből az alkoholt. Ha puncim van, már nem is csíphetek be?


21 éves egyetemista vagyok, se nem k/urva, se nem szopósribanc meg egyebek, soha nem volt ilyesmiben részem. És IGEN, bizony be szoktam rúgni. Mert vicces, hatalmasakat idétlenkedünk, imádok önfeledten táncolni és énekelni s bizony az alkohol oldja a gátlásokat. Szeretek másnap fáradtan ébredni, és nyújtózni az ágyamban, miközben arra gondolok, hogy megint mekkorát táncoltunk.


Soha nem hánytam még alkohol miatt és nem szoktam matt részeg lenni. Ennyit erről.

2010. jan. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
37%

Hát szerintem normális csaj nem basz be meg nem üti ki magát, max egy kicsit becsiccsent aztán kész.


Egyébként osztom az előttem szólók véleményét, hogy elvtelen ribancok, akikben semmi tartás nincs.

2010. jan. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

kedves 21:40es kommentelő. a te italozásod nem ebbe a kategóriába sorolható. senki nem üti ki a kezedből a nedűt. mindenki ihat, de az szerintem nem szivderítő látvány, legyen az nő, lány, férfi, fiú, ha valaki fekszik a saját hányásában, esetleg azt sem tudja, hol van és mit csinált az éjjel.

mindenki megteheti, h igyon, de azért ne vetkőzzünk ki emberi mivoltunkból, h másnap meséljük ismerőseinknek, h nem tudom ki vakart ki a saját vizeletemből, és utána eresztette belém a natúrtárat... érted? itt nem az ivással van a gond, hanem a mértékkel.

2010. jan. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
attól még hogy apuci ad pénzt : D és néha berúgunk.. atól még mér lennénk ribancok ? Nem ettől lesz vki ribanc..
2010. jan. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

23:18!

Szerintem meg néha igenis el kell engedni magunkat h kijöjjön a fáradt göz! Bár ezt szerencsésebb valami házibulin megejteni, de ott siman belefér (NÉHA), hogy jólesik az embernek lesz/arni mindent és annyit inni amennyit bir. Legalább lesz min röhögni utana.

Nem értem minek kell itt álszentkedni, fogadni mernék hogy a kommentelök 3/4-e mar volt ugy, hogy másnap mesélték neki mi volt a bulin. Nincs ezzel semmi baj, ha fiu ha lány.

2010. jan. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!