Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért isszák le magukat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért isszák le magukat a lányok buliban?

Figyelt kérdés
Miért isznak a lányok a buliban, és miért jó nekik, hogyha totál kiütik magukat, ha partyzni mennek?
2010. jan. 29. 21:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

11:32es vagy 38as, nem tudom már, bocsi:)!

nah itt a baj... h ahhoz, h lesz@rj mindent és elengedd magad csutkán kell lenned... akkor te még nem voltál egy igazán jó buliban. annál rosszabb nincs, mint ha te szórakoznál, de közben figyelni kell arra, aki nem tud magáról, h jól van-e, meg kisérgetni kell levegőzni... ugyan már. azt nem mondom, h szénsavmentes ásványvíz, meg babapiskóta, csak azt. h a pia mögött még tud magad kontrollálni. ha neked abból áll a berúgás, h még tudsz magadról, meg nem kell valakinek rád figyelni, akkor te nem látod át amit mondok... én a 23:18as kommentemmel azokról beszéltem, akik kint az éjszakában fetrengenek a saját hányásukban. és nem hiszem, h ha én igy lennék, akkor az egy jó buli lett volna. az italozgatást én is szeretem, de úgy, h attól még én is jó legyek, valamint mást se terheljek azzal, h tartsa a hajam. mielőtt azt hinnéd, h nem szoktam inni, igen szoktam, és nem csak egy sört, hanem már sok mindenen túl vagyok, és minden alkalommal emlékszem, h mit tettem, mégis k. jó buli volt. a hangulatot nem a pia mértéke határozza meg, az csak a körítés.

Inni kell, de úgy, h érezd egy whisky karakáns ízét, egy mézes selymességét, egy áfonyapálinka bódítását. nem az legyen, h már mindegy, csak hányjunk már. az alkohol finom, és ha jó a társaság is, akkor ájulás nélkül is hatalmas buli lesz.

2010. jan. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Félre értettél. Nem azt mondom hogy minden hétvégén K.O. ig idd magad, söt azt se mondtam h én ezt teszem. Egyszeruen annyit h nincs semmi elitélendö abban, hogyha valaki igy tesz megint hangsúlyoznám NÉHA !!!. Az hogy midnen pénteken kiüsse magát az egy teljesen más téma. Egyébként én is vhogy igy gondolom ahogy te. Azért "kell" inni hogy beindujjon a buli, meglegyen az alaphangulat, nempedig, hogy kemény legyél és te legyél a legrészegebb.
2010. jan. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ezt évekig nem értettem miért kell a szórakozáshoz beb@szni. Sőt azt sem értettem mi szükség van a szórakozásra. Most már kezdek rájönni, hogy ha nem járok bulizni soha senki nem fog észrevenni. Addig úgysem fogok számítani senkinek családon kívül. Hogy erre rájöjjek kellett 5év. Így kénytelen leszek vegyülni a többi partyribancal, bár már kezdek kiöregedni az ilyen dolgokból. Amint jó idő lesz felveszek valami szexit és megmutatom, hogy legalább megbaszni elég jó vagyok, mert csak így fognak észrevenni. Bár igaz, hogy nincs senki akivel el tudnék menni, de eddig is megvoltam egyedül, ezt is végigcsinálom. Meg az is, hogy hogyan lesz ha még táncolni sem tudok, de erre találták ki az alkoholt.
2010. jan. 31. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

2:19 hány éves vagy?

Amugy meg szerintem oltári nagy hülyeség amit irsz. Semmivel se fogsz jobban kelleni akárkinek, ha csontrészegre iszod magad. Ha jól nézel ki és felveszel "vmi sexit" és lemész bulizni sokkal inkább észre vesznek majd. Vagy meg egyszerüen ha jofej vagy kedves, és értelmes, akkor majd találsz vkit elöbb utobb akinek nem csak egy éjszaka leszel.

2010. febr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
hm
2011. máj. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!