Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mégis mát vártok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mégis mát vártok el a fiúktól?

Figyelt kérdés

Mi az a dolog, amit a kedvesség, udvariasság, és őszinteség mellett még annyira elvártok egy fiútól?? A pénz. vagy az autó az? Vagy mégis mi?

Kérdésem elsősorban 19-25 éves korosztályt érinti.

Sok lány helyesnek tart (ezt onnan tudom. hogy megnéznek. ) És nem vagyok arrogáns. És nyomulós sem. De jó lenne, tudni, a lányok mégis mi alapján választanak párt? Élsportoló sem vagyok.

U.I. És bántó, offos, flaminges választ NEM fogadok el. Azonnal jelenteni fogom. És csak a kérdésre várok értelmes válaszokat.


2014. nov. 23. 17:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
megnyerő kisugárzás, megbízhatóság, magabiztosság
2014. nov. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az is megvan. Csak nem elég nektek. És a mát helyett mit-tet akartam írni.
2014. nov. 23. 17:14
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
A csajok a rosszfiukra(se..fejekre) buknak, a kedves srácok untatják öket. Légy igazi szemétláda, kezeld tárgyként a nőt és egyből szeretni fognak!
2014. nov. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy vannak olyan típusú lányok akiknek bejössz és persze vannak olyanok akiknek nem. Nem lehet általánosítani. Most ugye kiírtad a kérdést hogy a lányok mit várnak el. Millió fajta választ kaphatsz mert minden lánynak mások az elvárásai. Amit én elvárnék talán a következők: legyen jól öltözött, figyeljen oda a külsejére. Legyen higiénikus, értelmes és szerethető. Remélem segítettem! :)
2014. nov. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Neked sem tetszik minden lány, gondolom. Ha bejön valaki, add önmagadat, legyél kedves, de határozott. Ez a többségnél működik. Hasonló a hasonlót vonzza. Ha van esélyed, kapsz visszajelzést.
2014. nov. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
Számomra a legfontosabb, hogy ne legyen szexista, ergo ne nézzen le amiatt, hogy nő vagyok. Sajnos ennek a kritériumnak még az amúgy intelligensnek tűnő férfiak nagy része sem felel meg itt Magyarországon.
2014. nov. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Minden lanynak mas jon be. Majd akkor lesz csajod, ha ezt megerted. Leirhatom, hogy nekem mi kell, de ez en vagyok, ettol nem szerzel konnyebben baratnot. Eddig egyik baratom se volt gazdag, kocsija csak egynek volt. Fontos viszont, hogy megbizhato legyen, be csak azokhoz legyen kedves, akiktol akar valamit, hanem az idegesito oreg nenihez a buszon, vogy a szomszed sivitozo gyerekeihez. Szeresse az allatokat. Gondoljon a jovore, ne csak a pillanatnyi oromokre, pl ha nem engedheti meg maganak, hogy autot vegyen, akkor ne vegyen fel hitelt, hanem tegyen felre es addig jarjon busszal es ne koltse el azt a penzt, amiert egesz nap dolgozott egyetlen este az etteremben. Legyenek ambicioi, ne csak sodrodjon. Fogadja el, hogy en tanyan szeretnek majd elni es tamogasson ebben. Lehetoleg legyen vallasos. Legyen hazassag-es gyerekparti. Meg sorolhatnam, de ez semmivel nem vinne teged elobbre, mivel lehet, hogy a kiszemelted pontosan az ellentetem.
2014. nov. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*NE csak azokhoz legyen kedves
2014. nov. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A nőket nem nézem le, teljesen egyenrangúnak tartom őket. :) És köszi a segítségeteket.

Sajnos azzal van a legnagyobb gondom, hogy a megismerés után mikor hívjam el sétálni, randira, stb. 3 hét, 1 hónap, 2 hónap, fél év múlva? Melyik lenne a legideálisabb? Azért nem akarom feleslegesen megvárakoztatni a lányt. De honnan tudjam, hogy esetleg már találkozna velem legszívesebben?

2014. dec. 1. 17:30
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne gorcsolj ennyit. Egyszeruen csak hivd el, amikor ugy erzed.
2014. dec. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!