Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tudom pontosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tudom pontosan meghatározni, hogy melyik nap fogant a baba?

Figyelt kérdés
Október 13 volt az utolsó menstruációm első napja.Öt napig tartott,és ciklusom általában 30-31 nap.Együtt voltam a barátommal Október 17. én (pont aznap mikor lejárt a menszi.)Október 19.-én. Október.23.-án (ekkor nagyon rövid volt a szex nem volt több 3 percnél és nem is ment el utána sem)Október 25.én hosszabb együttlét volt és kicsit ivott is a párom nem volt részeg de ivott kicsit ha ez számít valamit.Október 31.- ekkor is ivott picit.És November 15-én (ekkor már késett a menszim).November 19-én csináltam egy tesztet ami pozitiv lett és 20-án is egy pozitivat.Azóta sem jött meg szúr a hasam émegygek ugyhogy a terhesség elég egyértemű.A héten orvoshoz is megyek.Csak az érdekel,hogy melyik napon foganhatott a baba?Mennyire pontosan lehet megmondani?Az orvos az utolsó menstruáció első napjától fogja számolni a terhességet ami ugye nem a megtermékenyítés napja.Melyik dátum a legvalószínübb? Ui.Nem azért kérdezem mert több emberrel lettem volna szimplán érdekel szeretném tudni melyik éjszakánkból lett a picike:) Ja és nem élvezett belém egyik alkalommal sem kivette azelött persze ettől még a baba megvan.
2014. nov. 24. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen romantikus lehet ha úgy fogan meg, hogy a jövőbeli apuka enyhén ittas.
2014. nov. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kihagytad a legfontosabbat: mikorra vártad a következő menzeszt? Illetve volt-e olyan, amikor kielégítetted, és utána folytattátok?
2014. nov. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az,hogy picit ivott ugyértettem,hogy pár sör.Nem volt ugy,hogy elment volna és utána megint szeretkeztünk.A következő mensit nov 13-14 re vártam.
2014. nov. 24. 20:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor a legesélyesebb a 31., de a 25. is szóba jöhet.
2014. nov. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!