Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok túl helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok túl helyes pasi, akkor egész életemben kínzó sóvárgás lesz az osztályrészem?

Figyelt kérdés
2014. nov. 26. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha ilyen az identitásod, akkor igen. Ha változtatsz magadon és a hozzáállásodon, akkor lehet jó csajod is. A kiállás a lényeg, meg a jó duma, határozott mentalitás.
2014. nov. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha mellé pofátlanul gazdag leszel.
2014. nov. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem ilyen az identitásom, elég határozottnak szoktak nézni, de ettől a jó csajok még ugyanúgy levegőnek néznek.
2014. nov. 26. 21:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, tapasztalat sajnos, ebből nincs kiút, pedig nekem van pénzem, de egy lányt se érdeklem így se...
2014. nov. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én kimondottan ocsmány vagyok = még csak randim sem volt 28 évesen. Azt felejtsd el, hogy a duma, kisugárzás, önbizalom, belső értékek számítanak valamit. Ha magas vagy és jóképű, nyert ügyed van, sőt, a lányok sorban állnak érted.
2014. nov. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha magas lennék és jóképű nem írtam volna hogy "nem vagyok túl helyes pasi".
2014. nov. 26. 21:53
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Akkor jól lőtted be magad, de készülj fel, hogy sosem lesz senkid. A lányoknál 100%-ban minden a külsőről szól.
2014. nov. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez van sajnos,én is ebben vagyok,el kell sajnos fogadni.Nem tudsz jobbat. :/

23/F

2014. nov. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De így nincs semmi öröm az életben
2014. nov. 26. 22:15
 10/10 anonim ***** válasza:

hello!


Nem írtad hány éves vagy. Ne felejtsd el hogy egy pasi minél öregebb annál sármosabb jó képűbb.Én kb 21-22 koromig nem néztem ki sehogy.Most 32 vagyok több nő mondta hogy jóképű vagyok , pedig magam nem tartom annak. Frizura szakáll borosta, rengeteget számít ám. Nem kell félni próbálgatni keresgélni azt a stilust ami hozzád illik.Lehet az amire legkevésbé gondolsz fog neked jól állni.

2014. nov. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!