Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Margaery Tyrell jó nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Margaery Tyrell jó nő a Trónok harcában? Szexi?

Figyelt kérdés

2014. nov. 27. 22:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
Naná, ráadásul tök jó arc családja van kivéve az öccsét, az egy gyökér de legalább meghal (vagyis csak kómába kerül egy csata után) a 4.könyvbe... A faterja tipikus kis lúzer, nagyamama mondjuk idegesítő, a bátyjaival jól kijönnék főleg a "nyomorék" solymásszal (a sorozatban nem szerepel). Meg a legszebb helyen laknak és a zöld a színük, dikk a legjobb életük van az egész Weteroson még Arrylékat irigylem a Safészek miatt az egy jó hely.
2014. nov. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a legszebb csaj a sorozatban.
2014. nov. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
A könyv szerint baromi szép és mindenki nyáladzik utána, a filmben ehhez képest nem hoz annyit.
2014. nov. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
10%

#3


Brit színésznők közül nehéz egy szépet összeszedni... Randák a britek.

2014. nov. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Nőként is azt mondom, hogy igen. :D A Párom is osztja ezt a véleményt, ráadásul tök jó ruhái vannak a sorozatban.:D


22L

2014. nov. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy szexi *.*


1 válaszoló: nem mondták,h kómában van,csak h rázúdítottak egy csomó forró olajat és kétséges az állapota. Am meg nem mondanám azt,h "jó arc családja van", elég nagy gec1k a Tyrellek már a kezdetektől fogva.

2014. nov. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%

#6


Tulajdonképpen tényleg, de pont ez a sunnyogás ami miatt talán van némi esélyük túlélni... Én ha hasonló helyzetben lennék hasonlóan cselekednék.


Még mindig okosabb mint Starkék ámokfutása, elismerem becsületes és nemes tett volt amit Eddard meg a családja véghezvitt, de mire mentek vele? Egy lefejzés, vörös nász, szétvert Deres, kivégzett nemese sora és Frey bácsi meg az elmehábordott Boltonék pozícióba jutása...


A legrosszabbak viszont Lannisterék lennének - az elején nagyon utáltam őket - ha a fél család nem kezdene egyre inkább megváltozni...


Bár nem, inkább Grayjoyék a legrosszabbak, kb. kivégeztettem volna őket a "vasemberekkel" együtt már akkor amikor elsőként vesztettek még Róbert bácsi meg Ed bácsi ellen. Egyet se hagytam volna meg.

2014. nov. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Azért ezt így nem lehet kijelenteni.

Pl. úgy is nézhetjük az említetteket,hogy

Tyrellek: először befurakodnak egyszerű szolgálókként a Gardener házba az Andal hódításkor, majd amint meghalt a Gardener király, ők egyből kinyitották a kapukat Aegonnak és így kerültek hatalomra. Majd később ugyebár szövetkeztek Kisujjal,h megöljék Joffot, ami hasonló helyzet a Vörös Nászhoz plusz királygyilkosság, így egyből elkövettek 2-t a legrosszabbnak tartott 3 bűnből. De elvégre a mottójuk is az,h erőssé nőnek, szal nem csoda.


Boltonok: miért lennének elmeháborodottak? Régen ők is királynak nevezték magukat és a Starkok ősi ellenségei. A nyúzással ők kötődnek leginkább a régi szokásokhoz, amikor még úgy ölték le a foglyokat északon, h a belsőszerveiknél fogva fellógatták őket a varsafákra. Nameg Roose Bolton eléggé észszerűen viselkedett, mentette ami menthető. Ha nem került volna sor a Vörös Nászra, akkor még több északi és folyóvidéki halt volna meg. Roose ezt megelőzte plusz megkapta Északot. Szal a Tyrellek a Boltonok déli megfelelői, ha az egyiket kedveled, akkor a másik miért háborodott? Ugyanazok.


Greyjoyok: miért lett volna jó, ha Robert több tízezer embert lemészárol csak azért, mert azok a szokásaikat, a hagyományaikat, és az urukat követik? A vasemberek mindig is fosztogattak, ha jó lehetőség adódott, akkor kihasználták. Elvégre kopár sziklákon élnek, ahol még élelmet se igazán tudnak termelni. Szal nem értem,h szerinted miért ők a legrosszabbak. Sztem ha az ő szemszögükből nézed,akkor nekik van igazuk,ha máséból akkor azoknak.


A Lannisterek is annak idején megmentették a népüket az Andalok hódításakor az eszüket használva, nem fordították a földjeiket egy vértengerbe, mint a folyóvidékeik vagy a völgyiek. Tywinra is sokan mondják,h milyen gec1. Sztem pl. az egyik legemberibb karakter, csak néha felhúzzák és akkor kiirt 1-2 családot :D de ha belegondolsz kb. ő lett volna (Stannisen kívül) az egyetlen aki képes elirányítani egy királyságot (mint ahogy tette azt anno Aerys helyett is éveken keresztül).

2014. nov. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"az öccsét, az egy gyökér"


Miért lenne gyökér? Nem igazán értem. Feláldozta saját magát, hogy Cersei megmentse Égikertet a Greyjoyoktól.


"A faterja tipikus kis lúzer, nagyamama mondjuk idegesítő"


A fater nem lúzer (tudja, hogy tud dolgokat elérni és hogyan maradhat életben jó sokáig), a nagymama meg csak szerepet játszik.


"a bátyjaival jól kijönnék főleg a "nyomorék" solymásszal"


Nem jönnél ki jól velük, mert most osztottad ki az egész családjukat. Szerintem nem lennél nekik túl szimpatikus.

2014. nov. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

*Tywinhez annyit, hogy csak akkor lett volna képes irányítani, ha örökké él. De ahogyan irányított, azzal nem szerzett szövetségeseket és hiába volt az a célja, hogy a tetteivel megvédi a Lannister-név hírét, pontosan ugyanazok a tettek fognak vezetni a háza bukásához is. Senki sem barátja a Lannistereknek, senki sem szereti őket. Tywin elérte, hogy féljenek tőlük, most, hogy meghalt, meg csak utálják őket.

Tywin nem volt előrelátó.

2014. nov. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!