Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Levegyem a tiltást, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Levegyem a tiltást, vagy azzal csak rosszabb lesz?

Figyelt kérdés

Volt barátomat facebookon letiltottam a szakítás után pár hónappal ,mert borzasztóan fájt,ha láttam valamit róla akár egy közös ismerős kapcsán is. A másik ok az,h féltem,h egy rossz pillanatában ír nekem ,és nehezebbé teszi a felejtést . Mert szerettem mikor szakítottunk is,csak nem tudtuk helyrehozni,mindketten sértve éreztük magunkat.

Azóta fél év telt el,és mostanában megfordult a fejemben,h leveszem a tiltást... Bennem van egy olyan érzés,h ő még benne lesz az életemben ,ugyanakkor tudom,h nem szabad reménykednem,csak rosszabb lesz.


Mostanra túl vagyok rajta olyan mértékben,h nem Ő már minden második gondolatom,hanem csak eszembe jut néhányszor. Úgy érzem haladok a felejtéssel .

Jó ötlet feloldani a tiltást? Attól félek,ha ír,akkor azzal zavar meg ...ha nem ír,akkor az lenne rossz számomra,belátnom,h már tényleg nem érdeklem.


Mit tanácsoltok?

18L


2014. nov. 27. 23:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mit zavar téged, hogy le van tiltva?
2014. nov. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
hagyd meg a tiltást. ebből semmi jó nem származik, egyik variáció esetén sem. majd később.
2014. nov. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
12%
Kuldj kepet
2014. nov. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
6%
Töröld magad a fészbukról.
2014. nov. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
6%
Kérsz egy képet a farkamról?
2014. nov. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én a helyedben inkább a bugyimat vetném le! :'D
2014. nov. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Azért zavar, mert általában nem tiltok le senkit..és a tudatomban ott van,h őt igen.

Nem tudom,h ezen hogyan lendüljek át,és ne akarjam feloldani.

2014. nov. 27. 23:59
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

Ezen a ponton még csak bemeséljük magunknak, hogy túl vagyunk rajta. Valójában nem, és ezt mi se bizonyítja jobban, minthogy éppen rajta agyalsz. Ha túl lennél rajta, eszedbe se jutna, hogy létezik. Ha leveszed a tiltást, utána őt fogod nézegetni, és ha találsz valami olyan jellegű dolgot, ami ki tud csinálni, akkor az ki is fog csinálni.


Kérdés, hogy...


1. Szükséged van-e rajta, hogy erősítsd a rajta való agyalást?

2. Szükséged van-e arra, hogy ha olyat látsz, ami kikészít, akkor kikészülj?


Szerintem egyik se. Inkább azt tanácsolom, hogy keress magadnak indokokat, amiért gyűlölheted, és gyűlöld minél jobban. Segíti azt, hogy tényleg túl legyél rajta, és igazából nem ártasz ezzel senkinek. A célod pedig az legyen, hogy idővel egyáltalán eszedbe se jusson, hogy létezik.

2014. nov. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszönöm az értelmes hozzászólóknak!

Igaz, nem szükséges egyik sem....ha eddig kitartó voltam,ezután folytatnom kell

2014. nov. 28. 00:02
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#8: bölcs vagy, tényleg. Jót írt. Keress a régi tapasztalataid közt olyat, ami alátámasztja azt a hiedelmedet, hogy egy gyökér a srác. Keress olyanokat, amikor bántott, vagy megbántott, vagy idióta volt veled. Noha a harag nem jó tanácsadó, de a felejtéshez szükséges lehet. Ha megutálod őt, vagy csak mérges vagy rá, és ezt súlykolod magadba, egyszer meg fog történni a kiábrándulás. Utána már nem leszel rá kíváncsi. A tiltást egyelőre hagyd meg. A tapasztalatok keresését lehet e mellett is folytatni.
2014. nov. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!