Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, csajok! Ha ti már komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, csajok! Ha ti már komoly kapcsolatot szeretnétek, adnátok esélyt egy ilyen pasinak?

Figyelt kérdés

Kedves a srác, figyelmes, viszon vagy 7-8 éve csak kihasználja a nőket. Volt egy szerelmi csalódása, azóta folyton berúg, ha úgy esik neki jól, össze-vissza dug minden héten, és nem számít, hogy kivel. Szaladnak utána a nők, ő persze egyszerűen megdönti őket, ameddig a csajok engedik, majd pá kalap, vége az egész románcnak. Bulizni is kb havonta jár, ahol vagy becsajozik vagy berúg. Minden nap a bárban ül, piál, cigizik, csajozik, ha valami arravalót talál. A csajok persze állnak rendelkezésére, mivel nem néz ki rosszul, az a tipikus szépfiú.Néha annyira leissza magát, hogy nem emlékszik rá, hogy védekeztek vagy sem, volt rá példa, hogy azt hitte, hogy teherbe ejtette az egyik csajt, de végül erendezte a dolgot egy tablettával.

Amúgy 30+os a pasi, én pedig 22 vagyok. Megérdemelne egy esélyt? Rólam annzit kell tudni, hogy soha nem használtam ki egy pasit sem, sőt, viszont elég sokan rámhajtanak, ez pedig talán azért van, mert elég gyakran hordok minit magassarkúval.


2014. dec. 1. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
"ez pedig talán azért van, mert elég gyakran hordok minit magassarkúval." Mert k**va vagy. :D
2014. dec. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Milyen jövőt tudsz elképzelni egy ilyen mellett.. Csak a két szép szemedért nem fog neked megváltozni, te is csak egy leszel majd a sok közül :)
2014. dec. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, majd pont te leszel a kivétel :DD
2014. dec. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne kezdj vele, mert valszeg még nem élte ki magát, és neki nagyon is megfelel jelenleg ez az életforma.
2014. dec. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem tökéletesen összeillenétek.:D
2014. dec. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem kutyából nem lesz szalonna.

Akinek ez az élet ilyen hosszú távon bejött eddig, az vajmi kevés eséllyel változna meg én pedig nem akarnék lenni egy újabb strigula akire talán még emlékezni se emlékszik.....

Elég szomorú, hogy egy 30-on túli férfinek semmiféle életcélja nincs csak az hogy összevissza dugjon.

2014. dec. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Kedves a srác, figyelmes..."


"7-8 éve csak kihasználja a nőket. Volt egy szerelmi csalódása, azóta folyton berúg, ha úgy esik neki jól, össze-vissza dug minden héten..." "Néha annyira leissza magát, hogy nem emlékszik rá, hogy védekeztek vagy sem, volt rá példa, hogy azt hitte, hogy teherbe ejtette az egyik csajt, de végül erendezte a dolgot egy tablettával."


Valóban egy kedves, figyelmes srácról van itt szó, kérem szépen, istenáldotta jó természet, megfogtad vele az Isten lábát, ki másra is számíthatnál komoly kapcsolatot illetőnek? :D

2014. dec. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Komolyan, hogy egyes emberekből süt a baromság.

Csak a véleményetek érdekelt, erre jösztök olyan dolgokkal, hogy összeillünk, meg a két szép szememért fog megváltozni.

Rohadtul nem értem, hogy miért nem tudnak egyesek civilizáltan válaszolni, anélkül, hogy ne próbálnának sértegetni az embert. Tudom, hogy nem változna meg, és nem is az volt a kérdés, hogy megváltozna-e.

2014. dec. 1. 14:12
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy nem változna meg akkor te mi a jó édes francot akarsz? :DD Te kapcsolatot akarsz ő nem. Lépj tovább.

Amúgy egy iszákossal pokoli lehet együtt élni, ne vágy rá.

2014. dec. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Adhatsz neki esélyt,de ne várj csodát,hogy megváltozik.

Gondolkozz el,hogy boldog lennél-e amikor részegen mással intézi le a dolgait és mégcsak nem is tudsz semmiről.Hitegetnéd magad,hogy minden jobb lesz,közben magadnak hazudsz:)

2014. dec. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!