Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, csajok! Ha ti már komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, csajok! Ha ti már komoly kapcsolatot szeretnétek, adnátok esélyt egy ilyen pasinak?

Figyelt kérdés

Kedves a srác, figyelmes, viszon vagy 7-8 éve csak kihasználja a nőket. Volt egy szerelmi csalódása, azóta folyton berúg, ha úgy esik neki jól, össze-vissza dug minden héten, és nem számít, hogy kivel. Szaladnak utána a nők, ő persze egyszerűen megdönti őket, ameddig a csajok engedik, majd pá kalap, vége az egész románcnak. Bulizni is kb havonta jár, ahol vagy becsajozik vagy berúg. Minden nap a bárban ül, piál, cigizik, csajozik, ha valami arravalót talál. A csajok persze állnak rendelkezésére, mivel nem néz ki rosszul, az a tipikus szépfiú.Néha annyira leissza magát, hogy nem emlékszik rá, hogy védekeztek vagy sem, volt rá példa, hogy azt hitte, hogy teherbe ejtette az egyik csajt, de végül erendezte a dolgot egy tablettával.

Amúgy 30+os a pasi, én pedig 22 vagyok. Megérdemelne egy esélyt? Rólam annzit kell tudni, hogy soha nem használtam ki egy pasit sem, sőt, viszont elég sokan rámhajtanak, ez pedig talán azért van, mert elég gyakran hordok minit magassarkúval.


2014. dec. 1. 13:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem. Én messze elkerülöm az ilyen alakokat alapból is, nem hogy párkapcsolatok terén... Nála ez a viselkedés életvitel szerű, csalódás ide vagy oda. Az meg bármikor újra előjöhet, sőt, talán nem is változik.
2014. dec. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de akibe egy szerelmi csalódás ekkora nyomot hagy az rendkívűl gyenge jellemre vall, vagyis emberileg és párkapcsolatilag is kb nullán van a szerencsétlen (erkölcs? ugyan már). Az ilyen embert jobb messzire elkerűlni. És magadat miért tartod olyan nagyra, hogy érted megváltozik és nem csak megdugni akar, te is csak egy leszel a sok közűl, de ha a 8 sornyi szövegedből nem esik le akkor csak gratulálni tudok neked is :D
2014. dec. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

" Tudom, hogy nem változna meg, és nem is az volt a kérdés, hogy megváltozna-e."


Közben meg ezt kérdezed: Megérdemelne egy esélyt?


Akkor mondd már el, ha nem arra, hogy megváltozzon, mert tudod, hogy nem változna meg, mire érdemelne meg egy esélyt?

Arra, hogy nem változik meg, összejöttök és melletted is ugyanígy mindenkit megdug tökrészegen és téged is, másokat is kihasznál?


Mert ezt nem tudhatjuk, ha neked így jó, akkor adj neki esélyt.

2014. dec. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!