Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló nő vagyok, ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nő vagyok, ebből miért következtet minden férfi ismerősöm arra, hogy akkor gátlástalanul nyomulni kell?

Figyelt kérdés
Facebookon meg egyéb chatelős helyeken az ismerőseim felét már letiltottam, mert állandóan rámírkálnak mindenféle felesleges dologgal. Semmi tartalmas, értelmes beszélgetés, csak az agynélküli nyomulás, kellemetlenkedés, randira hívás. Még azok a barátaim is csinálják, akikkel amúgy még tartalmasan is lehet(ne) időt tölteni vagy beszélgetni. Pedig nem is vagyok az a típus, aki bátorítja őket, elutasító vagyok és lekoptatós ha valaki nem érdekel, de mégsem veszik a lapot, és ez nem csak egy két ember, hanem teljesen általánosnak tűnik. Hogy lehet ezt elviselni?
2014. dec. 1. 21:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Ha vonzó vagy és tudják, hogy egyedülálló akkor nem értem miért csodálkozol, ha bepróbálkoznak nálad.

Ami nem elfogadható az egészből az a stílus ahogy ezt egyesek teszik. Szerintem te se bánnád, ha valaki kulturált módon udvarolna.

2014. dec. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Beszívtad. Sosem csetelek. Nő ismerőseimmel pedig élő szóban szoktam beszélgetni. De ne haragudj, már unalmas vagy. Jó éjszakát!
2014. dec. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nyilván nagyon vonzónak találnak, és ezért kezdeményeznek nálad sokan. Ismerem már annyira a női egót, hogy tudjam, azért a szíved mélyén örülsz ennek:) Ha viszont tényleg zavar, akkor normálisan, de határozottan mondd meg nekik, hogy most nincs szükséged senkire. A telefonhoz pedig annyit, hogy én, ha nem ismerősöm számát jelzi, vagy rejtettet, fel sem szotam venni, és amúgy is állandóan le van némítva, zavaró tényező megoldva. Szerintem az igazán zavaró az, ha élőben nyomulnak, ott kell megmondanod és az kellemetlenebb, de telón és neten ezt lazán ki lehet iktatni, hogy ne zavarjon, szóval kicsit tűlpörgöd ezt a témát. 24/F
2014. dec. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ha meg senki nem irna rad az lenne a baj ... fene erti a noket ...
2014. dec. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Tudod lesz ez még így se, inkább élvezd ki a népszerűséget amíg tart.

Azt is mindig utáltam amikor médiaszereplők arról panaszkodtak mennyire utálják, az valaki lefényképezi őket.

2014. dec. 2. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg csinos es vonzo lehetsz. Ez sajnos ezzel jar. Az egyetlen dolog, amit tehetsz, hogy felvallalod a "kellemetlen elutasitast". Szemtol szembe, egyenesen ahogy azt kell. Ettol te nem leszel rossz. Csak ne legy bunko. Az nem szamit ok hogyan es mit csinalnak. Ne alazd le magad arra a szintre!

Szoval csak egyenesen es "tisztelettel" :)

2016. júl. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!