Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló nő vagyok, ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nő vagyok, ebből miért következtet minden férfi ismerősöm arra, hogy akkor gátlástalanul nyomulni kell?

Figyelt kérdés
Facebookon meg egyéb chatelős helyeken az ismerőseim felét már letiltottam, mert állandóan rámírkálnak mindenféle felesleges dologgal. Semmi tartalmas, értelmes beszélgetés, csak az agynélküli nyomulás, kellemetlenkedés, randira hívás. Még azok a barátaim is csinálják, akikkel amúgy még tartalmasan is lehet(ne) időt tölteni vagy beszélgetni. Pedig nem is vagyok az a típus, aki bátorítja őket, elutasító vagyok és lekoptatós ha valaki nem érdekel, de mégsem veszik a lapot, és ez nem csak egy két ember, hanem teljesen általánosnak tűnik. Hogy lehet ezt elviselni?
2014. dec. 1. 21:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Szóval a lényeg, hogy túl vonzó vagy? :D
2014. dec. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Szóval ha jól értem, te most itt reklámozod magadat. Te tudod, ha másképp nem megy...........
2014. dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Reklámozza a görcs, annyira felfrusztrált ez az elmúlt hónapokban, hogy némelyiket legszívesebben beleépíteném a betonba, de az ugye illegális. Valahol meg ki kell ereszteni a gőzt. És nem hiszem el, hogy ez mást ne idegesítene. Amúgy a facebook törlésén is gyakran elgondolkoztam már, nemcsak emiatt, de most elsősorban emiatt gondolok rá egyre gyakrabban, lehet arról is írok ki kérdést, ha már itt vagyok.
2014. dec. 1. 22:07
 14/26 A kérdező kommentje:
Nem a vonzóságon van a lényeg ilyenkor szerintem, hanem a puszta tényen, hogy valaki egyedülálló. Érdekes, hogy ez miért jelent egyeseknél automatikusan zöld lámpát Kb mintha eddig csak azért hagytak volna békén, mert egy másik paishoz tartoztam a szemükben vagy mi :D De tenyleg. És az nem számít látszólag cseppet sem, hogy jelenleg csak és kizárólag magamhoz tartozom, azt nem kell respektálni, lehet nyomakodni, tolakodni, írogatni meg kellemetlenkedni, nekem kb ez jön át ebből a jelenségből.Ijesztő.
2014. dec. 1. 22:12
 15/26 anonim ***** válasza:
Értem én. Köszi, de feleségem van.
2014. dec. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
és miért tartottad fontosnak megosztani ezt az információt itt?
2014. dec. 1. 22:18
 17/26 anonim ***** válasza:
Reméltem talán észreveszed magad. De ha nem, hát nem! A TE bajod...............
2014. dec. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
A szobámban pedig 21 fok.
2014. dec. 1. 22:20
 19/26 A kérdező kommentje:
Szerinted így akarok ismerkedni? Beszívtál? Ilyen kérdést írnék ki akkor szted? és nem a tangás sggemről fotókat, hogy ugye nem nagy vagy narancsbőrös? Amúgy sztem az van, hogy még a gondolat is hihetetlen egyeseknek, hogy van akit ez zavarhat. Nehogymár társadalmilag ennyire elfogadott legyen ez.
2014. dec. 1. 22:23
 20/26 A kérdező kommentje:
Ja, és szerintem nem érted, ezután sem fogod valószínűleg, gondolom te is ilyen kellemetlenkedő kis pióca lehetsz az életben, aki elől a nőismerősei bújkálnak cseten.
2014. dec. 1. 22:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!