Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem nem számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem számít a szerelemben a távolság, a kor és a külső?

Figyelt kérdés
Túl romantikus lennék?

2014. dec. 2. 12:36
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
írtam, hogy számít minimálisan.
2014. dec. 2. 12:51
 12/28 anonim ***** válasza:
Annyival azért kiegészíteném, hogy azért szélsőséges esetekben persze számít, például 15 éves lány 90 éves bácsival azért már eléggé beteges. :)
2014. dec. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Szerintem is a kor es a tavolsag Nem szamit,de a külső az tuti hogy igen
2014. dec. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
9%

A számít minimálisan és a nem számít rohadtul nem ugyanaz.

Tanuld meg értelmezni a dolgokat és majd akkor gyere vissza hülye kérdéseket feltenni.

2014. dec. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. dec. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Igen is számít.


Az már más kérdés, hogy sokan totál becsavarodnak ha szerelmesek lesznek és nem számít ha 30 év a korkülönbség aztán amikor észbekap rájön h jó nagy marha volt.

2014. dec. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
21%
Ezek tini korban kevésbé számítanak. Az idő előrehaladtával viszont egyre jobban...Pasiként egyre fiatalabb és csinosabb csajok jönnek be, de pl sajnos a nőknél szempont lesz a pénz is. 30F
2014. dec. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Mas dolog a szerelem,meg mas dolog hogy mukodik-e hosszutavon a kapcsolat hosszutavon.Maganak a szerelemnek mint erzesnek nem akadalya a nagy tavolsag vagy korkulonbseg.A kapcsolat tartossaga viszont nagyban fugg ezektol. A kulso mas,velemenyem szerint a legtobb embernek nincsenek nagy elvarasai ,inkabb a vonzalom a fontos,hogy valami megfogja az embert a masikban.
2014. dec. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Nézd... köztünk 500 km van, 14 év korkülönbség, és mégis már 2 éve együtt vagyunk.

A külső meg valamelyest számít, de talán csak annyit, hogy ne legyen visszataszító.

2014. dec. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%
mindhárom számít. aki mást mond, az vagy nagyon álszent vagy nagyon kétségbeesett vagy álomvilágban él.
2014. dec. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!