Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem nem számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem számít a szerelemben a távolság, a kor és a külső?

Figyelt kérdés
Túl romantikus lennék?

2014. dec. 2. 12:36
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Aki azt hiszi, hogy ezek mindenkinek számítanak (a szélsőséges példáktól eltekintve, hogy pl. gyerek nagypaival), az fogyatékos.
2014. dec. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

#21


Ahogy észlelem azért a többségnek számítanak.


Főleg a külső sajnos

2014. dec. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a többségnek számít. De azért ne mondjuk már rá olyanokra, akiknek legalább egyszer volt olyan kapcsolatuk, szerelmük, ahol ezek, vagy ezek közül egyik-másik, hogy álszent, meg hasonló marhaságok.


Meg azért a kérdés a szerelemre vonatkozott, nem arra, hogy első látásra a fiatalabb, szebb, vagy az öregebb, kevésbé szép fog megtetszeni. Hanem szerintem arra, hogy bele lehet-e valakibe szeretni, aki korban nem hozzánk illő, aki első látásra nem tetszik meg, vagy aki messze lakik és ezekre mindre voltak már példák a történelemben. :)

2014. dec. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%

Nekem mindhárom számít.

Nem szeretnék huszonévesen 40+ -os nőkkel összejönni, na meg pedo hajlamaim sincsenek hogy 14-15 évesekre hajtsak.

Távolság szintén számít, ami kivételt képezhet, ha már összejöttetek és menetközben kerültetek ideiglenesen nagy távolságra egymástól. Úgy biztos nem jönnék össze senkivel, ha tudom, hogy messze lakik és ez nem is fog egyhamar változni.

Külső, ezt nem ecsetelem, számít.

2014. dec. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%

Tavolsag: Az nem kapcsolat ha 2 havonta 1x talalkoztok.


Kor: Nem kor szamit hanem az abbol eredő generacios kulonbseg. Egy 45 es egy 15 eves nem egymasnak valo.


Külső: Akinek nem szamit az igenytelen.

2014. dec. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

Hogy itt milyen sok

hülye ember van

2015. nov. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Szerintem teljesen igazad van kedves kérdező. Aki tényleg szerelmes annak nem számít. Fontos a vonzalom, közös téma stb, és persze hogy ne undorodj tőle. 15 év van köztem és a párom között, jó ideje együtt vagyunk, hidd el a kor nem minden. Régóta ismertük egymást már azelőtt hogy összejöttünk. Elsőre nem fogott meg a külseje, de minnél többet beszélgettünk annál jobban megtetszettünk egymásnak és végül szerelem lett belőle. Sosem tudod mikor talál rád az igazi, ne is keresd jön az magától. Viszont ha megtaláltad tartsd meg. ;)
2017. jan. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
A külső a kor meg a pénz (Auto) ezek tényleg nem, de a távolság igen szar, szerintem!
2019. márc. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!