Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek ez hogy esne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek ez hogy esne?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy lánnyal a neten hónapokig. Sajnos elég messze lakunk egymástól. Ennek ellenére én többször is felhoztam, hogy talizhatnánk. Vacilált mindig. Na mindegy, minden nap nagyon hiányoztak egymásnak a beszélgetések, nem is volt nap, amikor kimaradt. Aztán ahogy bejött a suli neki most ősszel, elmondta, hogy nem érzi a tali fontosságát.

Arra kértük korábban egymást, hogy ha valaki lelépne, szóljon. Na én nem vártam meg, míg ő lelép. Lekoccoltam szó nélkül.


Parasztság volt? Hogy esne annak tükrében, hogy nem éreztetek szerelmet csak egyfajta különleges baráti kapcsolatot?


2014. dec. 2. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bunkó!
2014. dec. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én? Ő nem merte magát rászánni nyáron se a talira, mikor még volt ideje rá...
2014. dec. 2. 21:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert félt, hogy elveszít, mint barát. De jól megoldottad... Nekem nagyon szarul esett volna. Nem akarsz ráírni most?
2014. dec. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

" most ősszel, elmondta, hogy nem érzi a tali fontosságát. "


AKkor ő lépett le, nem?

2014. dec. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hogy-hgy barát? A barátok találkoznak is olykor, ha nem is mindig nem? Ő meg vagy beijedt vagy nem tudom, szerinted nekem hogy esett ez, hogy eleve nekem kellett unszolnom a találkozóra? Azt hitte, hogy le akarom támadni mint pasi? Istenem...azt hittem tudta már a hónapok alatt, hogy nem ilyen vagyok.

Miért írjak rá?

2014. dec. 2. 21:11
 6/11 A kérdező kommentje:
Én léptem le végül egy netes felületről. Gmail.
2014. dec. 2. 21:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt bunkóság, ha valakivel nem lehet találkozni, meg nem is akar, az egy idő után engem is zavarna. (Férfiként írok ide, csak mondom)
2014. dec. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi Srác. Hát igen, vacilált, húzta-halasztotta, én nem fogok várni rá 1 évet, hogy egy sima talit összehozzunk. Leléptem szó nélkül. Amúgy is másba szerelmes évek óta, csak elérhetetlen neki a fiú.
2014. dec. 2. 21:31
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem voltam lelki szemetes, mert ami a fura, hogy nagyn is érdeklődő volt a lány a személyemmel kapcsolatosan. Mondhatni, tökéletes kölcsönösség volt. Annak írtam ezt, aki rám írt előbb. De nem mert kilépni, mert félt, h csalódna ebben és utána már nem lennénk barátok, meg hogy nem lenne témája stb. Van köztünk 9 év is javamra...
2014. dec. 2. 21:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Fú, ez tök az én esetemre emlékeztet, csak nálunk a srác volt az, aki nem akart találkozni, és ő volt fiatalabb is..és én is tök sokáig vártam, hogy majd csak találkozunk, többször megkérdeztem, de mindig volt valami ami közbejött neki..és nekem is tök szarul esett, hogy még találkozni sem akar velem, még úgy sem mint barát..szerintem jól tetted, hogy leléptél, én is ezt tettem a sráccal, csak előtte megmondtam neki, hogy most már nem akarok vele többet beszélgetni..Hát nem tudom, én magam miatt azért lezártam ezt a dolgot, hogy később ne érezzem rosszul magam..lehet te is jobban jártál volna, ha megírod neki, hogy részedről itt a vége a dolognak..
2014. dec. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!