Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek ez hogy esne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek ez hogy esne?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy lánnyal a neten hónapokig. Sajnos elég messze lakunk egymástól. Ennek ellenére én többször is felhoztam, hogy talizhatnánk. Vacilált mindig. Na mindegy, minden nap nagyon hiányoztak egymásnak a beszélgetések, nem is volt nap, amikor kimaradt. Aztán ahogy bejött a suli neki most ősszel, elmondta, hogy nem érzi a tali fontosságát.

Arra kértük korábban egymást, hogy ha valaki lelépne, szóljon. Na én nem vártam meg, míg ő lelép. Lekoccoltam szó nélkül.


Parasztság volt? Hogy esne annak tükrében, hogy nem éreztetek szerelmet csak egyfajta különleges baráti kapcsolatot?


2014. dec. 2. 21:04
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
#10: köszi, hogy kifejtetted. Húh, ez érdekes. Ha itt nem is privátban megírnád a korodat? Csak érdekelne. Amúgy detto. ezen rágódtam igen sokáig, miután leléptem, hogy azért írhattam volna neki annyit, hogy szia, megyek. Kicsit mardosott a bűntudat emiatt. De ma már nem. Ha gondolod, priviben dumálhatnánk róla.
2014. dec. 2. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!