Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen "félősek" a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen "félősek" a mai pasik?

Figyelt kérdés

Ha megismerkedek egy sráccal akár személyesen akár neten pár találkozó után beijednek! Vagy szimplán nem mernek oda jönni hozzám.

Átlagosnak tartom magam, főiskolán tanulok, vannak céljaim, nem iszok, néha cigizek, rengeteget edzek, főzők, és mosolygós, barátságos vagyok, hiszek Istenben.

Kinézetem: átlagos testalkat, szép arc.

Azt aláírom h makacs meg céltudatos vagyok, de már nagyon frusztrál h félnek a pasik tőlem :/ :(


De nem csak én gondolom így, hnem a barátnőim akik nálam sokkal szebbek és NEM beképzeltek.


2014. dec. 2. 21:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
de nem kamuzok és nem játszom meg magam :)
2014. dec. 2. 21:49
 12/15 anonim ***** válasza:
95%
amilyen elvárásai vannak manapság a nőknek, nem csoda hogy a pasik beijednek
2014. dec. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
76%

Szia!

Pasiként én is teljes mértékben egyetértek, hogy a túl céltudatos nő valóban "ijjesztő" lehet. A makacs sem túl jó, mert nem biztos, hogy jól gondolja a dolgokat...és ha nem lehet megbeszélni, mert akkor is köti az ebet a karóhoz, akkor ott maradnak a félreértések, problémák. Én a megbeszélés és az őszinteség híve vagyok és az ilyen emberrel nem is igazán tudok mit kezdeni :S

Sajnos baromi nehéz ez az ismerkedés dolog...én is tapasztaltom. Mindkét félnek vannak elvárásai, és soxor nem képesek kivárni azt az időt amíg kialakul a kompromisszum. Vagy elsősorban a nők, ha tetszik nekik a pasi, akkor túl korán már a 2. talin elképzelik, hogy összeköltözünk, család, gyerekek...A pasiknak idő kell.

Összességében én azt tanácsolnám, hogy légy kedves, aranyos azzal akitől többet szeretnél és hagyd, hogy pasi legyen melletted. Hagyd, hogy megmondja merre sétáljatok, mit nézzetek a moziban, hogy mutasson dolgokat, ilyesmik.

Az meg, hogy nem mernek odamenni...az sztem sok pasira jellemző :) Hiszen mit mondjon, mi van ha elküldöd... Illetve olyanhoz mennek csak oda, aki nem igazán tetszik, hiszen ha elküldi a pasit, akkor sem gáz, hiszen nem is igazán tetszett... Sok nő, főleg aki tudja magáról, hogy jól néz ki, kb. kiröhögi azt aki odamegy hozzá és neki nem tetszik. Esélyt sem ad arra, hogy megismerkedjenek. Légy nyitott és kedves még akkor is ha nem tetszik elsőre. Ki tudja, lehet beszélgetés után már szimpatikusnak találod. Illetve mindenképp add jelét, hogyha valaki tetszik, minél egyértelműbbeket, s akkor oda fog menni hozzád!

2014. dec. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

utolsónak nagyon szépen köszönöm!

Biztos nehéz lehet a fiúknak is, de úgy érzem h a kezdeményezés a pasik dolga.

Sajnos sok hölgyike" megkönnyíti a paliknak a dolgát és rámenős odamegy, sztem ez sem túl jó dolog

2014. dec. 2. 22:32
 15/15 anonim ***** válasza:
"kezdeményezés a pasik dolga." Huú! A 21. században élünk!
2014. dec. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!