Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ribizli azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ribizli azért, mert szeretek tapadós naciban és magassarkúban járni?

Figyelt kérdés

Nem hordok kivágott felsőket, nem játszom az eszem minden jött-mentnek, nem rakom szét csak úgy a lábaimat akárkinek.


Akkor meg miért ítélnek el idegenek? Nem értem őket...


18/l


2014. dec. 5. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Mert hülyék, szerinted miért? Nem a ruhától lesz valaki ribi.
2014. dec. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Ne is foglalkozz vele, egy-két ember fogalomzavarban szenved.
2014. dec. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért hiszik, mert sokan, akik hasonló ruhákban járnak, játsszák az eszüket minden jött-mentnek, és szétrakják csak úgy a lábaikat.
2014. dec. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem cuki vagy
2014. dec. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3-asnal a pont. Mindannyian eloiteletesek vagyunk: ha cigany, akkor biztos lop, ha BMWs akkor biztos bunko, ha no, akkor biztos nem tud parkolni, ha meleg akkor biztos fuvel-faval lefekszik, ha k@rvasan oltozik, akkor biztos k@rva. Ez van.

Vagy nem foglalkozol vele, vagy, ha zavar, nem oltozol ugy.

2014. dec. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A tapadós nacit már a kislányok is szeretik és szép is rajtuk, szépen símul a puncijukra.
2014. dec. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%

Hát ha nem feszülős naciban és lapos talpú cipőmqgad ben is jól tudod érezni magad akkor nincs gond.

És ne csodálkozz ha ilyen cuccban megbámulnak és mindenféle perverz gondolataik vannak a fiúknak.

2014. dec. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 Szexmániás dögök. - ezzel ezt a véleményedet akartad elírnia férfinemről?
2014. dec. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
29%
nem ribizli vagy, hanem egy plázapícsa :D :D :D
2014. dec. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert boldog-boldogtalannak az orra alá dörgölöd az egyik erogén és a férfiak számára szexuálisan vonzó testrészedet: a fenekedet. Szexuális üzenetet küldesz az utca embereinek (kérdezz meg egy pszichológust erről, hogy igazam van-e). Kihívó, magamutogató öltözködést képviselsz, ezért mondják ezt.
2014. dec. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!