Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesítheti a fiúkat, ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesítheti a fiúkat, ha ezt csinálom?

Figyelt kérdés

Általában,ha elmegyünk pl.: bevásárolni vagy kikapcsolódni,vagy akárhova,gyakran néznek meg engem a fiúk. Ma például észre vettem,hogy nézett az egy srác elég hosszasan és ugyanígy tettem utána én is ,addig amíg el nem mosolyodtam majdnem,de aztán szép lassan elfordultam. Na ez az ,amit nem tudok,hogy törekedhet-e egy fiú azon,hogy ,,a fenébe most elmegy'' ??

A válaszokat előre is köszönöm!:)


2014. dec. 6. 15:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
"törekedhet-e egy fiú azon,hogy ,,a fenébe most elmegy'' ??" - hogymi?
2014. dec. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azon torekedik utanna , hogy a fenebe, ehhez sem mentem oda.
2014. dec. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nagyon ovodas kérdés,de azert vhogy megértettem!

Szerintem Inkabb menj haza es Barbizzal még pár évet...

2014. dec. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Engem az idegesít, ha ilyen hülye kérdéseket teszel fel.
2014. dec. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A "törekedhet-e azon" kifejezés nem létezik, helyesen úgy használjük, hogy "törekedhet rá".

Példamondat: egyesek jobban törekedhetnének rá, hogy értelmesen fogalmazzák meg a kérdéseiket.

2014. dec. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem az a "törekedhet" valójában töprenghet akar lenni. Ha az, akkor igen, előfordul, hogy ezen töpreng.

Most én is kérdezek egyet: Ha egy srác téged így néz, és te hosszan visszanézel, akkor miért teszed? Mert ő is néz, vagy esetleg ő is tetszik?

csak érdekel :)

2014. dec. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Van barátom,de egyszer megbántott,hogy megfogta más lány seggét..akkor én megbocsátottam,de úgy döntöttem,hogy ha ő így játszik,akkor én is. Én csak aranyosan vissza nézek a helyes srácokra:) és igen,azért néztem én is úgy,mert jól nézett ki.:)
2014. dec. 6. 16:40
 8/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom a barátodat... Biztosan nagyon értelmes lány lehetsz...
2014. dec. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
En inkabb magamat sajnalom es pofad lapos kocsog
2014. dec. 6. 17:33
 10/14 A kérdező kommentje:
Akinek vmi nem tetszik az csak fogja be es probaljon meg birni az ujjacskaival ,mert mindet egyesevel torom le. Ba*zki normalis valaszokat vartam.
2014. dec. 6. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!