Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesítheti a fiúkat, ha ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesítheti a fiúkat, ha ezt csinálom?

Figyelt kérdés

Általában,ha elmegyünk pl.: bevásárolni vagy kikapcsolódni,vagy akárhova,gyakran néznek meg engem a fiúk. Ma például észre vettem,hogy nézett az egy srác elég hosszasan és ugyanígy tettem utána én is ,addig amíg el nem mosolyodtam majdnem,de aztán szép lassan elfordultam. Na ez az ,amit nem tudok,hogy törekedhet-e egy fiú azon,hogy ,,a fenébe most elmegy'' ??

A válaszokat előre is köszönöm!:)


2014. dec. 6. 15:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy bebizonyítottad az előbbi állításomat. :DDD
2014. dec. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Latod en nem hazudtam :D
2014. dec. 6. 17:46
 13/14 anonim ***** válasza:
Nevetseges vagy privatban kiderült hogy hang.ember vagy
2014. dec. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Milyen ember?? :DD Már nem is azért,de nálad is kiderült privátban,hogy valami beteg vagy :DD és igen,ezt én is becsülöm ma benned xDD Te voltál a mai nap poénja :D
2014. dec. 6. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!