Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy átlagos, normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy átlagos, normálisnak tűnő lányról egy beszélgetés során kiderül, hogy még nem volt barátja, és nem is szeretne, mire gondoltok először?

Figyelt kérdés

Megfordulna a fejetekben, hogy nem biztos hogy minden stimmel vele, alapból eszetekbe se jutna próbálkozni nála ezután, vagy csak furcsállnátok, de nem foglalkoztatna. Ilyesmikre gondolok.

És bocsi, de most nem a huszonéves barátnőszűz srácok válaszát várom, mert nem ilyenekkel vagyok körülvéve, és nem segítene túl sokat.



2014. dec. 6. 19:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha ma találkoznál egy nagyon jóképű pasival, te is habozás nélkül összejönnél vele.
2014. dec. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Találkoztam már egy pár nagyon jóképű pasival, mégsincs senkim :D

18 vagyok. Erről beszélek, hogy nem tudok megnyílni, egyszerűen nem vagyok rá képes, és ha mégis megpróbálom, csak bűntudatom lesz tőle. Ha meg egy halál unalmas, zárkózott lányt látnak, arról senki nem fogja azt gondolni, hogy megéri az időt.

2014. dec. 7. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!