Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mások számára nem idegesítő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások számára nem idegesítő a párok cuppogása nyilvános helyeken?

Figyelt kérdés
Utcán, buszmegállóban, boltban, tömegközlekedési eszközökön...
2014. dec. 7. 14:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%
engem nem zavar, maikor a barátnőmmel vagyok, én is megszoktam csókolni jó sokszor, de ha már vki nagyon nyelvezik, az már durva
2014. dec. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
96%
engem zavar, olyan helyen cuppogjanak már ahol nincsenek legalább sokan. nem a párokkal van bajom, még el is mosolyodom egy egy cuki páron hogy édesek együtt de ne falják már fel egymást előttem. múltkor a metrón úgy egymásnak esett egy pár h rendesen én éreztem magam zavarban hogy ott vagyok:D
2014. dec. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
39%
Fura, mi hangeffektek nélkül, halkan szoktunk csókolózni, és egymás fehérneműjében sem nyúlkálunk. De egy parkban, padon ülve nehogy már ne csókolózhassunk, mert valaki kijelenti, otthon is tud romantikus filmet nézni és neki szúrja a szemét. Értem egyébként, nem mi vagyunk megszólítva az eredeti kérdésben, hanem azok, akik túlzásba esnek, matatnak és hangosan cuppognak. A válaszolók viszont elmosták a határt szélsőség és diszkrét között, leugatva azt is ami szolid és mértéktartó.
2014. dec. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
88%
közlekedési eszközön marhára zavar. és nem azért, mert jelenleg egyedülálló vagyok. akkor is zavar, ha párkapcsolatban élek. én nem csinálom ezt a buszon. össze lehet bújni, olykor meg lehet csókolni a másikat, de nem minden egyes szó után jó hangosan, meg nem a bkv-n kell előjátékozni, vagy pettingelni. szerintem ez mindenkire saját magára tartozik. én még smárolni sem szeretek ilyen zsúfolt helyeken, mint a tömegközlekedés. egy parkban a padon ülve nincs vele baj. akinek nem tetszik, nem néz oda, vagy odébb mehet, van még hely. de egy buszon amikor a busz hátuljában cuppognak meg nyögnek, és előrehallatszik, nem nagyon van hova menni. és lehet, hogy most azt gondoljátok, szélsőségeket mondok, de sajnos nem...
2014. dec. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem, de mit tudok tenni ellenük?


Én mindig kifogok egy ilyen "párt" a tömegközlekedési eszközökön, akik

vagy az előttem, vagy a mögöttem lévő ülésre ülnek,

vagy közvetlenül mellettem állnak meg, hogy egész közelről halljam a cuppogásukat.


Mondanám, hogy az hangulat függő, hogy zavar-e.

De, ha jó a hangulatom, akkor sem szeretném órákig hallgatni őket.

Márpedig ezt csinálják: egész úton azt az idegesítő cuppogást kell hallgatni.

Mintha nem lenne épp elég baj a büdös embereket elviselni...

2014. dec. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
87%
Én sem értem,miért nem lehet ezt otthon intézni..vagy legalább olyan helyen,ahol senkit nem zavar. (pl. park). Egyik ismerősöm azt mondta,hogy hát mert szeretjük egymást..na ok,én is szeretem a páromat,de a szerelmet 1000 módon ki lehet fejezni,nem csak gyomortükrözéssel..én ha valahol találkozok a párommal is csak egy szájrapuszi és megölelem, és annyi. Otthon aztán mehet a többi. Undorító amit néhány pár csinál a buszon pl. és nem tudom tolerálni..
2014. dec. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
81%
Vonaton (főleg zárt fülkésben), moziban, vagy egyéb zárt, de nyilvános helyen zavar. Utcán, parkban annyira nem érdekel, ott úgyis csak max. elsétálok mellettük pár másodperc alatt.
2014. dec. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
78%
Utcán,buszon,tehát a nyilvános helyeken nagyon zavar.Ne előttem csinálják,menjenek haza és ott csinálják.
2014. dec. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
84%
Egy-egy puszi, futó csók, simogatás természetes akár az utcán is. Ennél több viszont nem tartozik másra. Csak a magamutogató emberek adják elő az intim jeleneteiket a nagy nyilvánosságnak.
2014. dec. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
81%
Utálom. Ha vonaton a közelemben csinálják, akkor elmegyek onnan. Miért kell tudni mindenkinek, hogy ők "boldogok"?
2014. dec. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!