Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mi a véleményetek arról ha egy lány nem szórakozik órákat a hajával?

Figyelt kérdés

Általában csak megmosom (sampon+balzsam), megfésülöm, meg megszárítom. Havonta egyszer Elmegyek azért fodrászhoz, hogy kezelje a hajvégeimet, de nem süti be, nem festi, semmi ilyen. Nem használok hajvasalót se, se hajsütővasat.


Tehát nem igénytelen a hajam, csak nem olyan tip-top.


Ez gond? Emiatt negatív véleménnyel lennétek rólam?


17L


2014. dec. 7. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten örülnék neki. Egyébként semmi értelme az ilyen kérdéseknek, ez csak a gyökereket zavarná, azok véleményére meg nem kell adni.
2014. dec. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

havonta egyszer? kicsit kevés nem?

picit már igénytelen

nem kell vele sokat foglalkozni ez nem gond de mosni lehetne 2 hetente is

2014. dec. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Én csak fél évente vágatom, akkor én még "igénytelenebb" vagyok.

21L

2014. dec. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hetente 3x mosok hajat, de fodrászhoz csak havonta megyek. Így értettem, bocsánat ha nem volt egyértelmű.
2014. dec. 7. 17:37
 5/10 anonim válasza:
100%
Teljesen egyértelmű volt. Az a baj, hogy egyeseknek pocsék a szövegértése.
2014. dec. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ne idegesíts mit kéne ennél többet foglalkoznod vele?:D jó én is csaj vagyok de én még csak meg sem szárítom mert ha magától szárad meg jobban néz ki. festeni felesleges gyönyörű színe van a hajamnak feleslegesen nem nyúzom, tiszta macera lenne naponta besütögetni, sőt még fodrászhoz sem járok havonta de szép hajam van sokszor megdícsérik. a lényeg hogy ne legyen koszos a hajad
2014. dec. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jajj de szeretem az ilyen lányokat. Végre van még ilyen! :-]
2014. dec. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Én is ilyen vagyok,csak 1-2 embert zavart eddig,a többséget nem.
2014. dec. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok,csak 1-2 ember volt negatív véleménnyel eddig,a többség nem.
2014. dec. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a srácok rohadtul nem igénylik, h órákat tökölj a fürdőszobában ... ezt csak a női magazinok hitetik el veled, hogy meg vedd a sok szar kenceficét a hajadra


27F

2014. dec. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!