Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek mennyire igaz az alábbi kép a férfiakra?

Figyelt kérdés
[link]
2014. dec. 7. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az első képen a halált úgy értik, mint az élet vége, a másodikon meg a lány neve a Halál. (fura név, az is biztos...) Tehàt nem ugyanarról a halálról van szó. :)
2014. dec. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük nyilvánvaló kapitány
2014. dec. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Értelmes nő tisztában van azzal, hogy a nők is simán tudnak csalfázni.


És egyéni értékrend és döntés kérdése, ki mennyire hűséges. Helyes értékrend és jól megválasztott párkapcsolat esetén nem kellene 3. ember miatt válni, szerintem.

2014. dec. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 Ne nyúld más szövegét, nem áll jól. :D
2014. dec. 7. 23:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez szerintem hülyeség. Az első meg nem tudom mit hadovált össze-vissza.


Szerintem azért hülyeség, mert a férfikat akaratlan bábnak mutatja be, akiket csak úgy elcsábít a gonosz nő az élete szerelmétől és csakis a harmadik nő lehet a hibás. Hát persze! :-)))Pusztán a felelősség áttolása valaki másra, holott a páron múlik. Van amikor hibás az is akit megcsaltak, de az végképp, aki félrelép. Egy szeretetteli, tökéletes kapcsolatba nem tud belemászni senki, akkor se ha pucéran lejt csábtáncot a pasinak.

2014. dec. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfiak 70%-ára igaz ez. Jön egy jobb csaj, aztán viszlát hűség.
2014. dec. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Saját szubjektív tapasztalat? :)


Sajnos a mai társadalom nem éppen a hűségre nevel, ez igaz..

2014. dec. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7: 5-ös vagyok, igen. De nem szerető voltam, hanem az, akit megcsaltak. Nem a harmadik hibája volt, nálunk állt a bál. Persze rásegített nekem a döntésre, mert ha nincs a leányzó, akkor talán nem azonnal dobom ki a volt férjemet, de mégis az ex hozta meg azt a döntést, hogy letolja neki a gatyáját és hogy azt mondja, köztünk vége, pedig akkor ez még nem volt lefutott meccs.
2014. dec. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!