Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 161cm/ 50-51 kg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 161cm/ 50-51 kg jo arany?

Figyelt kérdés

Persze alkattol fugg, mindenkin mashogy oszlik el.

En combban vagyok erosebb, es a fenekem az amire en is buszke vagyok, de a mellem peldaul kicsi es egy icipici, de tenyleg kicsit zsir van a hasamon.

En elvagyok igy, jol erzem magam, de neha ram is ramtor, hogy jajj de jo lenne feszes, izmos has pl.

Es eddig ket komoly kapcsolatom volt. Es mindkettonel azt ereztem, hogy nem mindenem tetszik ugy a paromnak ugy, ahogy van. Pedig az egyik kapcsolatom ebbol az elso szerelem volt.:) Nem ertem a ferfiakat...szerintem jo az alakom/ nyilvan lehetne mindenem feszesebb es izmosabb, de miert kell allandoan elegedetlenkedni a masikkal?

Vagy csak "rosszakat fogtam ki"?



2014. dec. 8. 19:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Miert nem tetszik az alkatod?

Mindenkin mashogy oszlik el egyebkent. :)

2014. dec. 9. 07:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!