Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hogyan beszélhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogyan beszélhetném rá?

Figyelt kérdés
Van valaki, akivel már több mint egy éve néha egymás ágyába kötünk ki, de rendes szexre még nem került sor mivel még szűz vagyok. Már kb könyörögtem neki, hogy tegye meg, de nem akarja mert mindig azt moondja, hogy olyan ember tegye meg, akit szeretek. De tudja, hogy őt szeretem. (én 22/l ő meg 25/f)
2014. dec. 9. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Korrekt a srác te meg kis buta vagy 22 évesen.Gondolom rájöttél, hogy ő nem szeret téged. Ezért nem akarja ezt elvenni tőled.
2014. dec. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Összeteheted a két kezed,hogy nem használt ki,és nem taposott el,mint ahogy sokan mások tennék!Nincsenek érzelmei valószínűleg,így nem akar téged tárgyként kezelni.Több ilyen pasi kéne.
2014. dec. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ha nem szeret, akkor miért keres még mindig, mikor már megmondtam neki, hogy nem akarom ezt többet így folytatni?

Sokszor már könyörög, hogy menjek hozzá...

2014. dec. 9. 22:19
 4/12 anonim ***** válasza:
Mer' gondolom cumizni egész jól tudsz, meg amúgy jókat beszélgettek
2014. dec. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Röviden és megfogalmazva valószínűleg így van. :D

De ha nem lennék szűz, tudom hogy lefeküdne velem. Már az elején ment volna, csak mikor mondtam neki hogy mi van, akkor azt mondta hogy így nem.

2014. dec. 9. 22:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Persze ezért írjuk, hogy jó fej mert nem szeretné, hogy egy olyan élménytől ess el ami meghatározza a későbbi szexualitásod. Nyilván vágyik rád szexuálisan, de van tartása és ezzel gyakorlatilag azt mondja, hogy keress olyat aki viszont szeret téged és azzal és ezért meg kell, hogy mondjam tisztelni kell. Nem sokan vannak ezzel így.
2014. dec. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor szüzen halok meg. Tudja hogy bármit megtennék érte. ÉS ez bármennyire gáz, de el nem tudom képzelni azt hogy rajta kívül más hozzám érjen. :(
2014. dec. 9. 22:30
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem ez lenne életem legszebb élménye. És ha kocsiban, az utcán, bárhol történne meg az sem érdekelne.
2014. dec. 9. 22:31
 9/12 anonim ***** válasza:
Jó persze most ezt mondod majd 1-2 év múlva meg visszagondolsz, hogy istenem de jó, hogy nem tettem meg mikor melletted lesz az akit valóban szeretni fogsz, de még tapasztalatlan vagy ilyen téren majd megtanulod a választás a tiéd.
2014. dec. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
szerintem ezt soha nem fogom kinőni. HA eddig nem sikerült, ezek után sem fog. Nekem ő az a bizonyos első szerelem. Előtte volt barátom, hát hányni tudnék ha arra gondolok hogy ő vette volna el. NA mindegy. Remélem igazad lesz! :)
2014. dec. 9. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!