Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzhetném le a hiányát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzhetném le a hiányát? És miért van ennyit fenn Facebookon?

Figyelt kérdés

Szombaton szakított velem a barátom, és nagyon hiányzik. Részben az is volt a gond, hogy az egy dolog, hogy ritkán taliztunk (sok volt az egyéb teendője: suli, munka, edzés, család, de a napi kommunikáció se volt jelen sokszor. Nyáron még úgy beszéltük, hogy azért a napi 10 perc telefonálás naponta mindig meglesz, de ebből az lett, hogy sokszor telefonálni se telefonáltunk, sőőőt alig jött fel facere, hogy egyáltalán pár szóban chatelni tudjunk. Már volt, hogy "20 órája volt aktív" meg ilyeneket írt ki a face, én meg csak vártam és vártam, hogy feljöjjön, mert azért pár szót mégis.. :/ és a végén egyre kevésbé tudtam tolerálni, hogy ennyire félre vagyok dobva, és végül ő szakított velem.

Nos, mióta szakítottunk, SZINTE MINDIG elérhetőnek mutatja a Facebook, vagy ha nem is, pár percet ír csak ki. Olyan ironikusnak gondolom ezt, hogy amíg jártunk, nem tudott a sok dolga miatt feljönni, most meg igen (bár mondta nekem egy hete kb, hogy most lesz két hét lazulós ideje), nade akkor igen.. ironikus ez? Ráadásul munka közben se jött fel már egy ideje sose facebookra (nyáron még igen, a kapcsolat elején), mert "win 8 van a benti gépeken és azt nem ismeri", most munka közben is szinte folyamatosan aktív! Eleinte azt gondoltam, hogy várja, hogy írjak neki, bár rájöttem, hogy ez hülyeség, mert 1. Ő szakított velem 2- Szakításnál én voltam az, aki utoljára írt - ráadásul erre a levelmre vártam volna valami reakciót, mert olyanokat írtam le benne, amire szerintem egyértelmű h választ várok.


Arra gondolam, hogy mivel engem is facebookon ismert meg, talán most egy héttel se a szakítás után összeszedett egy új lányt facen, és talán miatta járhat fel ennyit. Nektek mi a véleményetek? Mit gondoltok?


ILLETVE LENNE MÉG EGY KÉRDÉSEM, DE NEM IDEVÁG (csak sietnem kell és nincs időm megvárni a fél órát, hogy írhassak másik kategóriába is). Hol tudok búzamagot venni?Milyen boltokban lehet kapni? :)


Köszönöm a válaszokat :)


2014. dec. 11. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem törlöd le? Nem hiszem hogy lenne még belőle valami, szóval én a helyedben minnél előbb megpróbálnám elfelejteni. Mostmár tökmindegy mennyit gépezik.
2014. dec. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezzel egyetértek. De tudod, fáj... és így legalább látom őt, akkor is ha csak facen... de amúgy igazad van, és ez lenne a logikus lépés.. de olyan hülye vagyok, várom h írjon. Remény hal meg utoljára.
2014. dec. 11. 14:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, hat sokat gondolkodtam a kapcsolatotokon, es szerintem a Gazda boltban lehet buzamagot kapni. Amugy nekem is van egy kerdesem, csak nem tudok most kiirni: a terhesseg alatt lehet epret enni?
2014. dec. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem lehet epret enni
2014. dec. 11. 15:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon ismerős. Szakítás után én is mindig azt néztem mikor volt fent facebookon,de beláttam, hogy nem normális ezt nézegetni folyton, egy csomó időmet elvette. Így kitöröltem az ismerőseim közül, már nem láthattam mikor volt aktív és megoldódott ez a probléma. :)

Muszáj lesz lemondanod róla, nem véletlenül szakított veled. De ehhez erősnek kell lenned. Kitartás!

Búzamagot meg takarmányboltban tudsz venni vagy mezőgazdasági boltban. Nálunk még a vas-műszakiban is lehet kapni. :)

2014. dec. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jobbat érdemelsz, ne foglalkozz vele. A másik meg sztem spar/auchan/TESCO-ban is van ilyen részleg, ahol vetőmagok vannak.
2014. dec. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hogyha esetleg meg akarna keresni, ahhoz nem kell, hogy ismerősöd legyen fb-on. ismeretlenként is tud írni, fel is tud hívni, sms-t is tud küldeni. amit az ember akart, azt megoldja, vonatkozik ez a találkozásokra meg a kommunikációra is. egyébként meg töröld le. nem kell vele foglalkozni. elég hülyegyerek.
2014. dec. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!