Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő megpofoz egy férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő megpofoz egy férfit, az teljesen természetes, de ha egy férfi ad egy pofont a nőnek, akkor el van könyvelve brutális állatnak, aki veri a nőket. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Nem ütöttem meg soha nőt és nem is tervezem, csak kíváncsi vagyok, hogy mi ennek az oka.
2014. dec. 12. 07:43
1 2 3
 1/22 Passiflora ***** válasza:
82%

"Ha egy nő megpofoz egy férfit, az teljesen természetes"


Miért lenne az?

2014. dec. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hol hallottad hogy ez természetes? Én még nem találkoztam ilyennel.
2014. dec. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
egyik se természetes, nem tudom hol élsz....
2014. dec. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy no mogpofoz egy ferfit, az krvra nem termeszetes:D de igazad van, azt rosszabb neven veszik, ha egy ferfi ut meg egy not.
2014. dec. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Pl. az utcán megpofoz egy nő egy pasit. Akik látják, a többségben szerintem max az merül fel, hogy vajon mit csinálhatott a pasi? Van aki még el is mosolyodik rajta. Ha fordítva történik, akkor meg mindenki arra gondol, hogy mekkora állat a pasi, amiért megüt egy nőt, aki keményebbnek érzi magát még oda is megy a sráchoz, hogy ezt nem kéne.
2014. dec. 12. 07:50
 6/22 A kérdező kommentje:
Én fejeztem ki rosszul magam, nem a természetes a jó szó. Az a lényeg, hogy ha nő üt meg férfit, annak merőben más a megítélése, mint fordítva.
2014. dec. 12. 07:58
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Pedig már egyenjogúság van, a feminácik legnagyobb örömére már orrba-szájba lehet verni a nőket.
2014. dec. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Amiért a b*zikat utálják a leszbikre meg verik...
2014. dec. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Passiflora ***** válasza:
63%

Attól, hogy egy férfi jellemzően erősebb fizikumú, mint egy nő, szerintem ugyanúgy nem elfogadható egy nőtől sem, hogy pofozkodjon, vagy bármi más módon fizikai erőszakhoz folyamodjon, ahelyett, hogy egy esetleges konfliktushelyzetet máshogy próbáljon megoldani.


Én egyedül önvédelemből tudnám elképzelni, és tartanám elfogadhatónak, hogy akár férfit, akár nőt megüssek.


Én nő létemre úgy gondolom, hogy aki nő létére nem képes uralkodni az indulataimon, és - visszaélve azzal, hogy egy férfi jó esetben már kisgyerek korától úgy szocializálódott, hogy a lányokat, nőket nem ütjük-verjük - lekerver egy pofont egy férfinak, az "megharcolt" azért, hogy ő is kapjon egy fülest.


Az más kérdés, hogy a férfiak többségében van annyi belátás, önuralom és lovagisság, hogy ilyen esetben sem ütne vissza, de szerintem nagyon nem tisztességes ezzel visszaélnie egy nőnek.

2014. dec. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Hosszú puska jól beszélt, most ülő bika beszél, egy nőt megverni nem szép dolog, ha jól meg rugdossuk az más.

Viccet félretéve, ha egy nő pofozkodik mondjuk egy idegennel, akkor azzal felvállalja azt is ,hogy visszakapja.

2014. dec. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!