Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok normális választ adni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok normális választ adni, megnyugtatni? Kérlek.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tudom,hogy elegetek van az ilyen kérdésekből meg minden,de az egész oldalt átnéztem és sehol se találtam hasonlót.Érzem,hogy lesz olyan,aki bunkózni fog. 17 éves lány vagyok. Október 29.én elvesztettem a szüzességem(igaz óvszer volt a fiún,de ugye az előváladékban is van élő spermium és féltem,hogy valahogy került belém az vagy bármi..sajnos rájöttem,hogy a szex nem nekem való,mert utána minden nap stresszelek majd ezen..)ígyhát féltem,hogy nehogy terhes legyek,de november 18.-án megjött a menstruációm. Kissé megnyugodtam. Aztán olvastam,hogy terhes lehet úgy az ember,hogy rendszeresen megjön a menstruációja..Jövőhéten kell kedd körül megjönnie és még nem érzek jeleket (a mellem mindig szokott előtte fájni napokig) Hányni nem hánytam,hasam nem ment. Nem igazán vettem észre,hogy nőtt volna a hasam vagy valami,de még csak 6 hét telt el a szex óta. A fiú akivel lefeküdtem,azt hittem szeret,de szex után pár nappal szakított..pedig 5 hónapig együtt voltunk. Azt hittem tényleg szeret,azért feküdtem le vele,de ezek szerint csak erre ment,pedig nem is így ismertem meg..Na de most nem is ez a lényeg,hanem hogy kérlek valahogy magyarázzátok a fejembe,hogy nem vagyok terhes :(

2014. dec. 12. 14:44
 1/7 To7ka ***** válasza:
Ennyi idő után a legjobban úgy nyugtathatod meg magad, ha veszel egy tesztet!:) Kiadják bármelyik patikában! De egyébként nem, nem vagy terhes(95%?)
2014. dec. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem magyarázom a fejedbe!! nem fogom elhitetni hogy nem vagya az DE ha a fiún volt óvszer akkor 80% hogy nem vagy az de ha mégis ugy érzed hogy azvagy akkor vannak az amolyan gyors terhességi tesztek !! Végezz el egy gyors terhességi tesztet és kiderül ! A GYIK ( gyakorikérdések.hu ) nem gyors terhességi teszt !
2014. dec. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném a terhességet. Amúgy, kb minimum 3 hónap, de inkább kicsivel több idő utan kezd nőni a pocakod. E téren ez nem játszik. Vegyel tesztet. Az kideríti a tutit.
2014. dec. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors válaszokat! Valamilyen szinten megnyugodtam,de venni fogok tesztet!
2014. dec. 12. 14:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Október 29-en van a szülinapom <3

Akkor lesz baba!:DD

Amúgy nem valószínű, de vegyél tesztet:D

2014. dec. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:D rendben,venni fogok!
2014. dec. 12. 15:03
 7/7 anonim ***** válasza:

hát nagyon megnyugtató lehet, ha azt mondja sok ember látatlanban minden felelősség nélkül, hogy nem vagy terhes...én inkább a jelek + teszt alapján döntenék :)


de ha megnyugtat a jelek alapján nem vagy terhes :)

2014. dec. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!