Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen a lányok többség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen a lányok többsége manapság?

Figyelt kérdés
A testvérem 5. éve albérletben lakik, és folyamatosan cserélődik 2-3 lakótársa. Most mondta, hogy tiszta igénytelenek úgy általában. Sosem takarítanak, még akkor sem, mikor szólnak nekik, elveszik más cuccát (pedig ezért is szólnak), utána azt sem mossák el, meg ilyesmi. Nekem ez annyira meglepő, ti nem tapasztaltatok ilyet?

2014. dec. 13. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos vannak normálisak is, csak én még nem találtam sajna :/
2014. dec. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy exemnél is hegyekben állt a mosatlan amikor átmentem hozzájuk mindig.. senki nem csinált semmit, még a mikrót se takarították, már nem is tudom miért voltam vele együtt
2014. dec. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem minden csaj, de az albérletről gondolom, hogy a társadalom legaljával lakik a testvéred... Igazi proli gyerekek, gondolom remek melóhelyekel mint takarító, árufeltöltő, 12 órában dolgozó gyárimunkás, segédmunkás, büfészakos egyetemista
2014. dec. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsi az off.ért!


10.45-ös!


A pillanatnyi társadalmi helyzettől nem függ a rend és tisztaságszeretet, az igényesség. Én már láttam mocskos luxuslakást, és pedáns, szegényes "lukat".

2014. dec. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
megnéznék én is egy jó lukat
2014. dec. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!