Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 évesen itt tartok. Szánalmas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen itt tartok. Szánalmas?

Figyelt kérdés

A napokban lettem 19 éves. A szerelmi/szexuális életem annyiból áll hogy kinézek egy lanyt akiről abrandozok,úgy érzem szeretem, de ahogy elviszi más vagy kiderül hogy van barátja elfelejtem egy pillanat alatt es más lánnyal kezdem ugyanezt.

Csendes belsőm es átlagos külsőm van szóval reális esélyem az amúgy sincs,hiaba szólítom meg őket.

1 baratnom volt aki felszedett es hamar ki is rakott.

Szánalmas vagyok?

19/F


2014. dec. 14. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Igen.
2014. dec. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Igen
2014. dec. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyan dehogy! Te egy életmüvész vagy!
2014. dec. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem! Előbb utóbb biztosan akad olyan lány a közeledben, aki pont ilyenre vágyik, mint te. Semmiről nem késtél le, ne légy elkeseredve.
2014. dec. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Katolikus plébános ***** válasza:
Nem,még nagyon fiatal vagy,tanulj.
2014. dec. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
nah,, gagyi combo-breakerek, mindenkinek igent kellet volna írnia... meh
2014. dec. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha átlagos külsőd van, akkor pont hogy nagyon sokat kellene próbálkoznod. Így kb. a lányok 2-3%-ánál lehet esélyed. Ha csúnya lennél, nem lenne értelme próbálkoznod, így viszont sokat kell, és előbb-utóbb összejöhet valami.
2014. dec. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szanalmas, az emberek nagyresze igy van. Az elozo valaszolonak is igaza van abban, hogy rengeteget kell majd probalkoznod es kuzdened. Meg mindig jobb mintha ronda lennel, mert akkor tenyleg csak a penz lenne az egyetlen eselyed... Igy nem kell nagyon gazdag legyel, hogy legyen nod, eleg ha csak siman gazdag vagy! :)
2014. dec. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is kiírhattam volna a kérdést.


Csak én mindjárt 21 leszek. Kapcsolatom nekem mondjuk még nem volt, de lány aki közeledett felém,


és még mielőtt összejöttünk volna

elküldött a francba


olyan már volt.

2014. dec. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!