Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki rosszul öltözik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki rosszul öltözik, lerombol nálam minden illúziót, emiatt felszínes lennék? 17L

Figyelt kérdés

Leszögezem, hogy nem a legdrágább, márkás ruhákra gondolok.

Lehet olcsón, turiból, netről rendelve, bolhapiacozva, akciókból is stílusosan öltözködni, és szerintem sokat elárul ez az emberről. Pláne férfiként.

De lányoknál is gyakran megfigyelem, hogy magukra aggatnak mindent, ami a Bershka kirakatában volt, és görcsösen villogni szeretnének.

Megkaptam a minap, hogy felszínes vagyok.

Persze nem nézem le, aki nem öltözik az én meglátásom szerint jól vagy előnyösen, de nem kelt bennem vonzalmat semmilyen szinten.



2014. dec. 17. 08:58
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Jól öltözni: A természetes tónusaihoz passzoló színek, alkalomhoz illő (pl. iskolában nem koszos melegítőnadrág, eksüvőn nem zenekaros póló sportcipővel), a testét előnyösen kihangsúlyozó, személyiségéhez passzoló darabok.
2014. dec. 17. 09:15
 12/25 A kérdező kommentje:
Lyukas órám van:)
2014. dec. 17. 09:15
 13/25 anonim ***** válasza:
90%
Sok pasinak az izlése öltözködésileg egyenlő a Nullával:DD
2014. dec. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
A szoláriumozott bőrszín szerencsére már régen nem divat.
2014. dec. 17. 09:21
 15/25 anonim ***** válasza:

nem tudom, a kérdező mire gondol, de pl. a számomra az ilyen taszító, hiába dolce&gabbana és kerül egy vagon pénzbe:

[link]

vagy az ilyen, tipikus magyar fiatal pasi öltözéke, iszonyúan ízléstelen: [link]


én azt szeretem, ha valaki egyszerűen öltözködik. ezt kevés pénzből is meg lehet tenni.. (nem a pasin van a hangsúly): [link]


[link]



a 2. kategóriához semmivel sem kell több pénz, mint az elsőhöz.

2014. dec. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
#16 pontosan.
2014. dec. 17. 09:28
 17/25 anonim ***** válasza:

Én nem nézem ennyire mások ruházkodását,de 3 dolog eléggé zavaró nálam


-a rózsaszín póló (lehet lepontozni,de szerintem ezt a színt nem férfiaknak találták ki.én nőként is csak elvétve hordok ilyen színű cuccot.)


-A segg alá letolt gatya,amikor már látszik az alsógatyesz is


-És a túl szűkre/bőre szabott nadrág (miért nem hord magára valót?)


Akármi mást felvesz,engem nem zavar. 20/L

2014. dec. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Nos; férfiként nekem nagyon is számít a megjelenés. A sajátom is és partneremé is.


Az életben vannak jó és rossz napok; olcsóbban is lehet jó minőségű cuccokat kapni (sőt), illetve a gagyit is el lehet sózni méreg-drágán (sales-es kollégák litániákat tudnának erről mesélni). A lényeg, hogy a ruha minőségi anyagból készüljön...

Amit először nézek egy nő öltözködésén, az a cipő / csizma (ne legyen retkes, szakadt / kopott, ápolt legyen, gumicsizma kizárva... stb.) ha affektál a kicsike, akkor megnézem, hogy mire (netalántán egy bumfordi divatcsizmára a déjkmanból? :P ). Aztán az öltözködés... egy nőnek legyen annyi szépérzéke, hogy lássa; mi áll neki jól. Divat ide, barátnői vélemény oda. Pl. hiába divat a cicanadrág; ha valakinek nincs olyan alakja, akkor...

A lényeg nem az, hogy mennyire drága, csillog vagy divatos, hanem az, hogy mennyire minőségi az anyag. Jó e a szabása illetve az, hogy a hölgy hogyan mutat abban a kiszerelésben.


Nekem is hasonló a gondolkodásom, mint neked. De azért azt megjegyezném, hogy nem egy munkatársnőm "mániákus turizós" :) és néha tényleg elképesztő, hogy milyen darabokat "túrnak", míg gyakran röhögünk a boltok katalógusain, hogy ránézésre gagyi (horror árakon).

2014. dec. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Ezt talán fura lesz neked olvasni, de hidd el, hogy így van: nekem fogalmam sincs, hogyan kell stílusosan öltözködni, vagy előnyösen, egyszerűen nincs hozzá érzékem. De mondhatnám azt is, hogy más az ízlésem, mint a fősodor, mert sok ruhadarab számomra nevetséges, amit szinte mindenki jónak tart.


De ezzel, vagy ha meglátnál az utcán, mit tudnál meg rólam? Annyit, hogy nem tudok stílusosan felöltözni. Emiatt ne lennék harmonikus személyiség belül?

2014. dec. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Buford Tannen ***** válasza:
16 .és 18. válasszal teljesen egyet tudok érteni férfiként.
2014. dec. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!