Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért csak külsőségek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért csak külsőségek alapján lehet választani pasit?

Figyelt kérdés

Itt van egy példa!


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..


Képesek vagytok bármit eltűrni, ha a pasi jóképű. Megéri? Nem lehet lejjebb adni és egy átlagos pasival ismerkedni, aki lehet, hogy rendesen bánna veletek?


Ez a töménytelen felszínesség, ami a korosztályomra jellemző, egyszerűen félelmetes!


2014. dec. 18. 15:36
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Onnan veszem, hogy a kérdésben szereplő férfi jóképű, mert én átlagos pasiként nem érdeklem a nőket. Pedig sem bunkó sem flegma nem vagyok. Ellenben sok bunkóságot és flegmaságot kaptam tőlük (nőktől).
2014. dec. 19. 08:15
 12/25 anonim ***** válasza:

Szerintem kezeltesd magad pszichológussal.


Veled NEM AZ A GOND, hogy átlagos vagy, hanem hogy enyhe üldözési mániád van.

2014. dec. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Kíváncsi lennék, ha elmesélnék pár történetet, akkor is így látnád-e.


Feltehetően igen, mert az ilyen pasikat ki nem állhatod.

2014. dec. 19. 08:32
 14/25 A kérdező kommentje:

És az ok-okozati összefüggést is érdemes lenne vizsgálni. Miért alakult ki bennem ilyen kép a nőkről?


Valaminek ki kellett váltania.

2014. dec. 19. 08:34
 15/25 Janka néni ***** válasza:

Azért ne légy abban biztos, hogy veled a külsőd miatt nem jönnek ki a nők.

Ha az általad jóképűnek nevezett kategóriába tartoznál, akkor sem biztos, hogy elviselhető vagy hosszútávon.

Lejjebb adni? egy átlagos pasi, aki rendesen viselkedne veletek? az átlagos pasik közt is van, aki nem rendes a barátnőjével. Nincs közvetlen összefüggés a két dolog között.

2014. dec. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

kedves Janka néni.


még nem volt barátnőm. mert a lányok kevésnek ítélnek meg egy kapcsolatra. egy éjszakásra is...


vajon ennyire kibírhatatlan lennék?

2014. dec. 19. 12:24
 17/25 anonim ***** válasza:

1. Olyan, hogy "jóképü" nincs, mert az emberek izlése nem egyforma.


2. Én nöként eleve nem kezdenék "jóképü", "nök kedvence férfivel", mert magasabb igényeim vannak, nekem az átlag a maximális kinézetre, amit elfogadok.


3. Ha nem ellenszenves - és ez nem egyenlö a szépséggel, sokkal inkabb az egyéni kisugárzást értem alatta - akkor lehet belöle valami. De ha valaki olyan nyavalygós, mint te, az szóba sem jöhet, Nem a kinézete, hanem a viselkedése miatt.


4. De ahhoz, hogy egy kapcsolatot elkezdjek, NEKEM fontos, hogy az adott férfivel lehessen mindenféle témáról (politika, társadalom, müvészetek, irodalom, technika, fizika, biológia, stb) beszélgetni, ezen kivül ne legyen arrogáns, viszont az udvariasság és a kultúrált viselkedés szintem alapvetö

2014. dec. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Ez érdekes. Ezek közül te mit tudsz nyújtani?


Úgy értem, hogy egy hozzászólásból lejött, hogy arrogáns és nagyképű vagy. Ugyanakkor ezt egy pasitól nem várod el.

2014. dec. 19. 13:30
 19/25 anonim ***** válasza:

"Ezek közül te mit tudsz nyújtani?"


Szerintem egyértelmü, hogy mindezt, mert különben nem lenne ilyen igényem. Viszont egy üresfejü "szépfiú" nem üti meg a mértéket a szememben.


"Úgy értem, hogy egy hozzászólásból lejött, hogy arrogáns és nagyképű vagy. Ugyanakkor ezt egy pasitól nem várod el."


NEM, nem vagyok nagyképü - nem tudom, miböl gondolod, csak egyértelmü igényeim vannak - és ezek nem a külsöségekre vonatkoznak.

Viszont a nagyképü embereket nem birom elviselni, ebböl következöen NEM VÁROM el másoktól!

2014. dec. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

nekem végülis mindegy, mert nem akarok ismerkedni.


csak gondoltam felhívom a figyelmed rá.

2014. dec. 19. 14:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!