Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a bátyjámmal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a bátyjámmal meglátott és félek hogy elmondja?

Figyelt kérdés
otthon voltam és azthittem estig senki nem fog hazajönni hát felvettem anyukám melltartóját meg bugyiját meg a magassarkúját és abban nézegettem magam a tükörben meg hát "táncoltam" és hazajött a bátyjám ezt meg meglátta csak bámult én meg berohantam a szobámba nem beszéltem vele még (tegnap volt) meg kb ki se jövök a szobámból nehogy találkozzak vele most mi lesz nem akarom hogy otthon elmondja félek :S
2014. dec. 18. 18:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
hát azt nem hiszem ő ilyen nagy macsó meg csajozógép meg motorozik
2014. dec. 18. 19:10
 12/14 anonim ***** válasza:

Imádkozz, hogy bátyád sose legyen több évig nő nélkül... Mert különben... tudja ezt rólad... Szóval


[link]

2014. dec. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez az utolsó baromi nagy :D


Ne szarj be, jóban vagy a bátyáddal? Sztem mond el neki, a tesója vagy ezután is szeretni fog :), nem hiszem h szenya lesz, de beszélj vele róla mindenképpen mert addig úgysem fogsz megnyugodni... jobb lesz a lelkednek

2014. dec. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Csak egy megoldás van, öltözz be megint, állj lesben, és mikor legközelebb megjön a bratyó, dugd meg keményen, előtte éterrel altasd el. Mikor felébred, nyakán már állatorvosi tölcsér legyen (ne tudja magát rágni, meg ne tudjon hátranézni), kéz láb megkötözve, és rakd meg rendesen, aztán hagyd úgy apádnak, a nappali közepén zokogva.
2014. dec. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!