Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A zárkózottság érződik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A zárkózottság érződik a kisugárzáson?

Figyelt kérdés

Ne nevessetek ki de értetlenül állok a helyzet előtt.

Valahogy rám nem úgy tekintenek a fiúk, mint a többi lányra a környezetemben.

Nem vagyok valami kiemelkedően szép, de csúnya sem(átlagos vagyok, sokan mondják, hogy szép, de én inkább átlagosnak mondanám magam).

Ha elmegyek bulizni, felém NEM közelednek a fiúk.

Engem nem szólítanak le buszokon, vonaton, nem flörtölnek velem a fiúk. Nem egy barátnőm mondta, hogy őt leszólították, odaköszönnek neki, flörtölnek velük.

Az egyik ducibb barátnőmnek megfogták a fenekét a metrón, a másik barátnőmnek a városunkban levő TEJES udvarol, de olyan szinten, hogy hiába nem reagál rá a barátnőm, minden héten közeledik felé a srác.

Igen, kissé irigy vagyok. Nem akarom, hogy megfogják a fenekem, de sokszor csúnyának meg kevesebbnek érzem magam.

Sokan mondták, hogy zárkózott vagyok, de szerintem azt ennyire nem érezni.

Ha bekerülök egy társaságba, akkor se beszélgetnek velem a srácok, sőt, a srác ismerőseim is inkább haverként tekintenek rám.

A külsőmmel a fiúk szerint sincs baj, de egyszerűen már nem értem....ennyire érződne rajtam a zárkózottság?


2014. dec. 18. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztosan, én hímneműként írhatnék kb. hasonlót magamról, rendszerint nem éreznek irántam semmi többet haverságnál, és nem is vagyok rámenős.
2014. dec. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. igen, érződik, látszódik. lehet, hogy sokakat ez elrettent.

2. lehet, hogy hozzád is közelednek, csak te nem veszed észre. lehet, hogy nem ilyen primitív seggrecsapkodós formában.

3. sok lány szereti eltúlozni a dolgokat. nem mondom, hogy a barátnőid hazudnak, de tény, vannak olyan lányok, akik már kb azt is szerelmi vallomásnak érzik, ha valaki rájuk néz. mások meg még egy kedves mosolyt se vesznek észre.

2014. dec. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Határozottan igen, én is tök ugyanígy vagyok. Egyszerűen nem közeledik felém senki, ami szerintem azért van, mert érződik rajtam az, hogy nem vagyok megelégedve magammal teljesen. Annyi a különbség, hogy azért néha szoktam szemezni srácokkal. És mikor elmegyek bulizni (nem valami gyakran), akkor olyan szinten feloldódok, hogy eltűnik az önbizalomhiányom, és teljesen felszabadultan táncolok, hogy ezt a többi ember is érzi, és jobban közelednek hozzám. Ilyenkor meg az a baj, hogyha valaki odajön, hogy olyan szinten zavarba jövök, hogy nem tudok mi mondani, és annak az a vége, hogy pár szó után elmennek, mert szerintem azt érzik, hogy nem érdekelnek.
2014. dec. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!