Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Parasztság volt megbuktatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parasztság volt megbuktatni az illetőt?

Figyelt kérdés

Sunnyogott, állította, hogy mekkora szent ember. Még szűz stb. Azt másik accountról kikérdeztem pár dologban és vallott mint ha könyvből olvasta volna. A szűzies viselkedés mögött egy kis barátság extrákkal közeli ismerőssel, miközben ismerkedésben állt velem.


A hazug emberek mindig megbuknak. (:


2014. dec. 19. 00:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Mivel mentegetőzik? Hadd tanuljunk már... :)
2014. dec. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
hogy nekem sose hazudna. mert csak amiatt írt olyat amit írt mert idegen volt a fiók :DDDDDDDDD
2014. dec. 19. 01:34
 13/22 anonim ***** válasza:
86%

azt nem értem,hogy ebben most mi a lebukás?

ismerkedési fázis ahogy írod,tehát alapból kamu nagyjából minden kimondott szó és az oltás a lényeg.

az,hogy ezt az arcát erőltette nálad annyit mutat,hogy be jössz neki és a jobbik felét akarja mutatni neked,mert ezt akartad hallani,belelátni.

ahogyan a másik felhasználóról meg azt akartad hallani,hogy szabadosabb.

palit keres a kislány és nagy benne a megfelelési vágy=könnyebben rá tudod oltani a kúrásra.

ebben mi a fa-sz a rossz a te szemedben,nem értem?

szóval itt magaddal ba-szol ki,mert te nem fogod megdugni,úgyhogy rohadt nagymenő vagy hülyegyerek.

2014. dec. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ez tipikusan olyan válasz, ami vagy igaz vagy nem! De szerintem sem igaz...
2014. dec. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
pacsi kérdező én is csináltam ilyet mikor még msn volt :D
2014. dec. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Az utolsó előtti egy jó nagy hülyegyerek! Nem hazugsággal kell valakit levenni a lábáról...
2014. dec. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti előtti xD :)
2014. dec. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

_Te_ akartad megdugni. -.-

Miért, talán gyöngyöt akartál volna fűzni?


Ez meg, hogy magánnyomozósdit játszol.... Gyerekes.

Nem értél el semmit.

2014. dec. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Kérdező a nemed?ha te vagy a férfi akkor azért meg kellet volna csapatni azt ott hagyni ahol van...a nőknek úgy sincsenek érzéseik :-D
2014. dec. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Egy kicsit gonosz voltál igen.

A szavaidból ugyanis úgy veszem ki, hogy Téged már ismert egy kicsit. Még akkor is, ha csak ismerkedtetek.

Nem lehet, hogy igazat mond, és tényleg Neked nem hazudik.

Egy vadidegennek az ember nem biztos, hogy igazat fog mondani.

De Te tudod, ha neked így most jobb.


Viszont igenis vannak a nőknek érzései...

2014. dec. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!