Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyivel gondolkodik másképpe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel gondolkodik másképpen egy értelmiségi férfi?

Figyelt kérdés
A barátnőm szerint az értelmiségi férfiak, nem a vizualitás szerint ítélnek meg egy nőt. Szerintem ez egy marhaság, legyen bármilyen magas fokon kvalifikált, akkor is csak férfi az illető, aki alapból vizuális típus. Szerintem egy kicsit túlmisztifikálja, ez nem végzettség kérdése. Példát is hoztam fel neki, pl egy férfinak sokkal kevésbé fontosabb a nőnek a végzettsége, mint fordított esetben egy nőnek, a férfi végzettsége.
2014. dec. 19. 10:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Értelmiség és végzettség közti összefüggést nem tudom hol látsz, de teljesen máshogy gondolkodik egy átlagnál 2X okosabb ember( legyen bármely nemből), mint ki átlag.

Nő megítélésben is ugyan ez a helyzet.

Nem fejtem ki, legyen annyi elég naaaagyon máshogy nézi/vizsgálja nőket.

2014. dec. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

11:


Nem értem csak mert valaki fizikailag okosabb, olvasottabb, több lexikális tudása van, miért jelenti azt, hogy egyből a szerelmi életben is valamilyen magasabb szintű, nem létező fennkölt műveltséget kell hozzátársítani.


Most ha azt mondom hogy nekem 2 diplomám van, de az a legfontosabb a páromban, hogy szerető feleség és szerető anya legyen, nem az hogy milyen művelt, okos, akkor rossz vagyok? Vagy alapból nem is létezhetek a világon?

2014. dec. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A diploma még önmagában nem tesz senkit értelmiségivé.
2014. dec. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát azért elég röhejes azt feltételezni, hogy csak mert valaki értelmiségi, neki kizárólag a belső értékek a fontosak. Nyilván, egy művelt, kifinomult férfi nem fog komoly kapcsolatot kialakítani egy buta, mocskos szájú, tájékozatlan nővel, de ugyanígy, lehet egy nő akármilyen okos, szellemes, művelt, ha közben nem találja szépnek és vonzónak is, ugyanúgy nem fog barátnál, beszélgetőpartnernél többet látni benne.
2014. dec. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Nyilván, egy művelt, kifinomult férfi nem fog komoly kapcsolatot kialakítani egy buta, mocskos szájú, tájékozatlan nővel,"

erre meglepően sok a példa (hogy mégis).

de az igaz, hogy aki sokat tanult, látott, olvasott, az szeret róla beszélgetni.

2014. dec. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
11%

attól függ mit jelent megítélni.


a párkapcsolat "a szexualitásról" szól, ha nincs az barátság. sőt, a barátságban is lehet, de ez más téma.



gondolom megint az a helyzet hogy egy buta kifogásszakos tinilány akar egy gazdag férfira felnézni.

az utolsó mondatban van az igazság, a nők többsége magánál gazdagabb, okosabb, magasabb, stb férfit akar, sőt, midnig jobbat az előzőnél.

ebből kifolyólag egy értelmes férfi ha komoly kapcsolatot akar, csak azzal képes rá, aki értelmileg képes megközelíteni. a barátnőd nem ilyen, te sokkal értelmesebb vagy, keress magadnak értelmesebb barátokat.

2014. dec. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én inkább azt mondanám, hogy amik bennem megvannak, azokat várom el a nőtől is. Tehát ha nem is szép a lány, de legyen igényes a külsejére, mozogjon rendszeresen, és rendelkezzen valamennyi műveltséggel. És igen, ha igényes a nő, akkor be tudok indulni rá, ha emellett még okos is!


23F

2014. dec. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!