Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretethiány: ez igaz? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretethiány: ez igaz? A pasik hangosan szenvednek de tudnak mibe menekülni, a nők némán de nem tudnak mibe menekülni?

Figyelt kérdés

a szeretethiányról van szó, bővebben:


A pasik ha régóta egyedül vannak: hangosan szenvednek (sajnáltatják magukat, szidják a nőket stb) de amúgy tudnak mibe menekülni (hobbi, játék, ital stb).


A nők, ha egyedül vannak: hangosan mondják, hangoztatják, hogy ők jól megis vannak igy, nemis kell pasi, de amúgy nem tudnak mibe menekülni, belül némán szenvednek, nem birják ki, hogy ne szeresse őket valaki.


Ez igy valamennyire igaz?


2014. dec. 19. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
A nők is hangoztatják.
2014. dec. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nők is szidják a férfiakat elég rendesen.
2014. dec. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"A nők, ha egyedül vannak: hangosan mondják, hangoztatják, hogy ők jól megis vannak igy, nemis kell pasi, de amúgy nem tudnak mibe menekülni, belül némán szenvednek"

ez rám igaz.

"nem birják ki, hogy ne szeresse őket valaki"

ez nem. kibírom. nincs is sok választásom.

a férfiakról nem tudok nyilatkozni

2014. dec. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En is szeretethianyos vagyok megse szidom a noket...

F

2014. dec. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én inkább magamat okolom,mint pl.most,de kinek mi ...
2014. dec. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor egyedül éltem én sem szidtam a nőket és nem sajnáltattam magam, pedig szenvedtem, mert társsal és szeretetben élni a legjobb. F
2014. dec. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerinted a nőknek nincs hobbijuk,és nem tudnak inni meg játszani?
2015. jan. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!