Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én egy 17 éves fiú vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 17 éves fiú vagyok és sehogy se állok a lányokkal. Hogyan tudnék változtatni ezen?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
sajnos énis ezzel a gonddal küzdök:S:S
2010. febr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rém egyszerű beszélgess velük, bármiről, ha meg panaszkodnak akkor hümmögni megbólogatni(jobban jársz) ;)
2010. febr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sehogy. pasizz!
2010. febr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Odamész vazz!
2010. febr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vannak olyan lányok akik tetszenek? Mert ha igen akkor ez egy jó kiindulópont, hogy megtedd a lépéseket.

Ha kudarc van akkor sincs semmi, lépsz a következőre.

Csajok szeretik ha bókolnak nekik.

Ha esetleg külsőre nem is tetszel egy csajnak, el kell érned, hogy beszélgessen veled, ah ez megvan akkor már nagyobb az esély rá, hogy megkedvel. Viszont ha nem akkor nem kell rá több energiát pazarolni.

2010. febr. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Figyu ez baromi egyszerű én 20 éves lány vagyok. Mi lányok szeretjük ha egy pasinak van önbizalma és azokat szeretjük aki elérhetetlennke látszik. ÜLegyél mindig teljesen magabiztos és beszélgess a lányokkal lehet eleinte furi lesz de hidd el ezzel rutinod lesz. Majd mutasd a megközelithetetlent. Néha egy pár mosoly és kacsintás flörtölj!!
2010. febr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!