Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értelmezzem a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értelmezzem a lány viselkedését? Változott volna nála valami?

Figyelt kérdés
Találkozgattunk egy lánnyal, a 2. randi után kicsit furcsa volt, csak a tapasztalatlanságom miatt nem értettem, hogy nem akar többet, később még párszor találkoztunk, aztán közölte, hogy legyünk barátok, van valakije (összejött egy olyan sráccal, aki a kép alapján bulizósabb, nyitottabb természet, szerintem italozós is, de mindegy), és hogy ugyanolyan fontos barátja vagyok, mint a többiek. Ebben az az érdekes, hogy mindig én kerestem őt, ő soha nem írt rám, még akkor sem, amikor tudta, hogy beteg vagyok, és jólesett volna az érdeklődése, hogy meggyógyultam-e. Sőt később a minket összeismertető barátnőjét is lebszta, hogy miért ismertetett össze minket. Egyszer elmondtam neki röviden, hogy miért vagyok olyan, amilyen. A minap felnéztem fb-ra, láttam, hogy ő is fent van, de direkt nem írtam rá, erre később látom, hogy miután leléptem, nemsokára írt nekem, hogy mi újság van velem, és "dicsekedett", hogy ő már minden ajándékot megvett, és rengeteget sütött, de megérte stb. Na most ezt nem értem, ha eddig is állítólag fontos voltam neki (akár csak barátként is), miért nem keresett soha, és most miért írt rám, miért "fényezte magát"? Nem akarok belelátni semmit, bár még mindig nem közömbös a számomra, de most ez olyan furcsán jött ki. Szerintetek ez mit jelenthet? Bocs, hogy kicsit hosszú voltam, de az én szememben eléggé kontrasztos a dolog a régmúlt és az előbbi eset között. Örülnék valami épkézláb hozzászólásnak, köszönöm.

2014. dec. 22. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Érzi, hogy kezdesz lekopni a friendzone-bol, ezert megpróbál visszarántani, játszik veled. De ha mindezek után még érdekel téged, meg is érdemled!
2014. dec. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, de nem tudom őt elfelejteni. :(
2014. dec. 22. 21:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Lelépett a másik fiú, és most elő próbálja varázsolni a kisnyulat (téged) a cilinderből.
2014. dec. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy lelépett, a minap láttam róluk közös képet.
2014. dec. 22. 21:48
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Nagyjából ezt a kérdést akár én is írhattam volna. Csak én azt mondtam a hasonló stílusú leányzónak, hogy úgy érzem, én sokkal többet pakolok bele abba, hogy "jóban legyek vele, mint ő". Erre mondta, hogy ő ilyen, többet ne várjak tőle. De "ugyanolyan kedves barátja vagyok, mint a többiek".


Úgy tűnik, hogy ez ilyen sablonduma. :D


A lényeg annyi - ahogy nekem leesett -, hogy én speciel esélytelen vagyok nála. :) Mindegy. Barátnak megtartom, de több az életben nem lesz belőle. Friendzone-old vissza az ilyen csajt, többet úgyse érdemel.


Ja, és ha én nem írnék rá, engem se keresne az illető. Elmondása szerint nagyon "elfoglalt"... olyan vonat ez, ami soha nem fog felvenni. :) :(


Mondjuk én rettenet szomorú vagyok miatta, de hát ez van.

2014. dec. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Friendzone-old vissza az ilyen csajt, többet úgyse érdemel. "


Nem, rosszul értelmezed ezt a Friendzone-t. A csaj friendzone-ol téged, mert te odavagy érte, de nála barátnál több nem lehetsz, pedig szeretnél.

2014. dec. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eggyel fölöttem, igazad van, ez így van. De ha te is barátként kezeled - mert belátod, hogy ez kapufa -, akkor legalább nem kínzod magadat onnantól kezdve. :)
2014. dec. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!