Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy csak a ronda lányoknak kellek?

Figyelt kérdés
A szépnők miért nem jönnek oda hozzám miért csak a rondák mert míg a rondák+az átlagosak oda mennek hozzám és aszt mondják helyes vagyok eszt a szépnők miért nem teszik kivétel vólt egy osztájtársam aki évelején megkértelek járnék e vele képletesen mondta és mondtam nem mert osztájtársam és egyszer mondta Hogy jólnézek ki és pedig jónő és az a nagy gond hogy nemtudok csajozni mert a szépnőkhöz a buszon vagy bárhól beszélek velük nagyon nem elutasítóak sőt barátságosak de én nemtudok csajozni ezért. Mindent meglesznek Hogy őkvegyenek észre de miért csak a rondák és az átlagosak jönnek?
2014. dec. 25. 18:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az én IQ-m 148 és még így sem tartom magam különösebben okosnak... Ez csak egy szám, nem jár érte semmi, ellenben más dolgokért... A lányok szeretik az okos fiúkat, ha azok nem néznek ki rosszul. Sokkal összetettebbek a nők, mint azt te gondolnád... :)
2014. dec. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát eleve a szép nők nem mennek oda senkihez.

A kérdés végét nem értettem, úgy írtad hogy a szép nők sem elutasítóak, akkor mi a gond..?

2014. dec. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hogy nemtudok próbálkozni mert nekem ez nemmegy hogy most csajozni fogok mert nemigen tudom megcsinálni Hogy ezzel a szándékkal mennyek oda valakihez és ha mégis tenném akkor se tudnám mit csináljak :/ Jah és nemirtam semmit rosszul miután tovább megyek egy szón hajlamos átirni az Xperia billentyűzet és néha nemfigyelek eléggé nagyon idegesítő 2 szavam átisírta megkértelek-(megkérdezte) meglesznek-(megteszek)
2014. dec. 27. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!