Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg kellene beszélnem vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg kellene beszélnem vele? Vagy csak még kínosabb lenne?!

Figyelt kérdés

Karácsonykor mindig jönnek-mennek nálunk a rokonok. Azt hittem hogy aznapra már mindenki elment, gondoltam elvonulok a szobámba, hogy "eltöltsek egy kis időt magammal". Már egészen belelendültem a dologba (ruha se volt rajtam), mikor a nálam 3 évvel idősebb (20 éves) fiú unokatesóm benyitott a szobámba és meglátta hogy mit csinálok. Teljesen elvörösödött, bocsánatot kért és gyorsan becsukta az ajtót. Borzasztóan ciki helyzet volt.


Azóta nem találkoztunk, de holnap megint átjönnek egy közös családi ebédre. Nem tudom hogy hogyan kellene tisztáznom vele a helyzetet. Egyáltalán szóba hozzam, vagy hagyjam hogy elfelejtse? Nagyon kínosan érzem magam mikor eszembe jut.


Nem gondolom hogy rossz dolgot csináltam, de hát mégis...


Szerintetek?


L


2014. dec. 26. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Szard le.
2014. dec. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Neki kellemetlenebb volt :D

Ne szólj neki, de elfelejteni nem fogja.

2014. dec. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért ne felejtené el?
2014. dec. 26. 19:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Viselkedj természetesen.

Amúgy meg azért nem felejti el, mert nem fogja tudni. :D Én sem felejteném el, ha meglátnék egy pucér hapsit, legyen az unokatestvér is, akkor is pucér volt. Max. megpróbálok nem gondolni rá. Meg nem is érdekelne.

2014. dec. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

rokont nem szívesen látnék, de ez olyan dolog, h mesélni úgyse fog senkinek róla sztem. :)


most tudsz vmit tenni ez ellen? lehet, h még örült is neki, h látott végre puncit. :)

2014. dec. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hagyd már!


Teljesen természetes, ha valaki masztizik, nem tudom, ezen mit kellene megmagyarázni...


19/L

2014. dec. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!