Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknek tényleg érdemesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg érdemesebb hamarabb megállapodni, mert hamarabb is futnak ki a gyerekszülésre alkalmas korból?

Figyelt kérdés

Úgy tudom pl. sok férfi nem szívesen kezdene komoly kapcsolatot 30 feletti nővel (vagy párnál 35 a határ). Olyan kapcsolatot, ami komoly, ahol gyerekvállalás is szóba kerülne később, mert sokan gondolják hogy egy nő a húszas éveiben van a szülésre legalkalmasabb korban.


[link]


[link]


2014. jún. 22. 20:34
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Illetve pl. egy nő sokkal jobb férfit tud magának fogni 25 évesen, mint tudna 35 évesen mondjuk.
2014. jún. 22. 20:35
 2/15 anonim ***** válasza:
na nézd már, egy racionálisan gondolkodó nő. nyugi, te biztos hamar el fogsz kelni ;)
2014. jún. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nem tudom.. mi lenne, ha úgy csinálnád, ahogy neked jólesik? nekem senki ne mondja már meg hogy mikor szüljek.. :D
2014. jún. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Aki így gondolkodik, az rendeljen magának férjet.

Én társat keresek, nem csak a terveimhez, hanem egy valódi, testi-lelki-szellemi társat, pont nem érdekelne, mikor miből futok ki, olyan értelemben mondom, hogy nem fogok valakivel kapcsolatba kezdeni, mert most épp alkalmas korban vagyok családalapítani.

2014. jún. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

3: Úgy ahogy jól esik és a biológiát, meg ilyen apróságokat le sem tojni, figyelembe se venni? Jó, akkor 60 évesen akarok egy jóképű férfit találni és 85 évesen szülni. Mert úgy esik jól.


4: Bocs, de most sokat olvastam a témában és hirtelen röviden ez jött le. Esély hogy valódi, testi-lelki-szellemi társat találj nőként, akivel családot is alapíthatsz. A számok csak relatívak, egymáshoz kell őket viszonyítani. Egy nő szerintem egy bizonyos kor felett minél idősebb, annál kevesebb esélye van, mint amennyi régen lett volna.

20-25 évesen: 100%

25-30 évesen: 90%

30-35 évesen: 50%

35-40 évesen: 30%


Bocs, de túl sok más nőt ismerek és látok, akik még 35-40 körül, vagy azon túl is az igazit keresik. Most úgy tűnik nekem, hogy a valóságról is érdemes tudomást venni.

2014. jún. 22. 20:53
 6/15 anonim ***** válasza:

Most én csak azért mert most vagyok 24, nem fogok szülni, mert "az van tudományosan előírva" :D De ahogy gondolod :D


3-as

2014. jún. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
a 24 éves lánynak innen üzenem, hogy majd ha elmúlsz 30 éves és nem lesz gyereked akkor mennyire meg fogsz érte bolondulni! 30 körül az egyedülálló nők többsége meghibban és férjet akar fogni és családot alapítani. kivételek persze vannak, de ez a tendencia.
2014. jún. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem félsz attól, hogy később (30 felett) nagyobb eséllyel vetélsz el, kisebb eséllyel esel teherbe és nagyobb eséllyel lesz a magzatnak is valamilyen baja a korod miatt?
2014. jún. 22. 21:01
 9/15 anonim ***** válasza:

"Most én csak azért mert most vagyok 24, nem fogok szülni, mert "az van tudományosan előírva" :D De ahogy gondolod :D


3-as"


Egyetértek, egyébként a 4. válaszoló vagyok. Ha kifutok az időből valami miatt, akkor így jártam, olyan körülmények közé viszont nem csinálok gyereket, ami neki sem jó, csak mert épp időben lennék.

2014. jún. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha nem őszinte szerelemből házasodsz és szülsz, hanem mert attól tartasz, hogy kifutsz a korból, esetleg az a kellemetlen meglepetés ér, hogy egy boldogtalan házasságban rohadhatsz életed végéig, mert már két gyerekkel nem mersz elválni, karriert meg ugye nem építettél előtte.....vagy az a lehetőséged még, hogy elválsz és 35 évesen elvált anyukaként próbálsz meg társat keresni, na az se piskóta....

Szerintem az a legjobb ha csak akkor házasodik az ember és vállal gyereket, ha megtalálta azt, akivel érdemes. És van aki ezt a személyt később találja meg....na bumm!

Én 33 évesen szültem és csodálatosan egészséges kislányom van. Nem volt semmi komplikáció.

2014. jún. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!