Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Mit csináljak, ha egy fiú vonzódik hozzám, és állítása szerint minden tulajdonság megvan bennem, ami fontos számára egy barátnőnél, mégis csak barátnak tart? Hogyan deríthetném ki, hogy mi a baj? Azt mondta, hogy mivel csoporttársak vagyunk, nem működhetne a dolog.
2014. dec. 30. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Meg akar dugni, utána pedig felelősség nélkül tovább lépni. Okos.
2014. dec. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 To7ka ***** válasza:

Távolodj el Tőle. Éld tovább normálisan a napjaid, ha Te többet akarsz Tőle mint barátság, akkor ne legyél ott mellette ennyit barátként. Majdnem az összes ilyen kérdésre az eltávolodás a jó válasz, a továbblépés. Amíg mellettünk van valami jó, hajlamosak vagyunk nem észrevenni, csak mikor már azt látjuk, hogy elveszítjük.

Könnyen lehet pl hogy van barátnője (távkapcsolat), vagy hasonló okok miatt. Miután sikerült vele éreztetni, hogy Neked ez így nem tetszik, utána rászólhatsz, hogy emberelje meg magát és ha akar valamit hívjon el randira, ne csak itt mondogassa a sületlenségeit! ;)

2014. dec. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy neki csak a szex kéne,mert ugye az még nem jelent elköteleződést,viszont neki tiszta élvezet.Ha te nem akarsz a kelepcéjébe kerülni,akkor elkezdesz távolodni tőle.Ha úgy is megy utánad,akkor az már jelent valamit.
2014. dec. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont hogy fatökű...


Amúgy meg én is találkoztam már olyan pasival akiben sokminden megvolt ami kéne, de valahogy mégse vonzódtam hozzá igazán, és ő is csak barát maradt. Illetve csoporttársal én se kezdtem volna, mert egyből arra gondoltam h milyen kínos lesz ha vége...


Szóval vagy önbizalomhiányos (esetleg szűz es cikinek tartja), vagy nem tetszel neki mint nő, vagy fél hogy mi lesz ha vége lesz még a diploma (?) előtt...

2014. dec. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!