Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik fiúval találkozzak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiúval találkozzak szerintetek?

Figyelt kérdés

Neten ismerkedtem meg mindkettővel. Egyiküket már 1 éve (legyen A), vele sosem találkoztam még, de megszakadt a kapcsolat, majd most pár napja megint elkezdünk beszélni, és felhoztam, hogy pár nap múlva megyek abba a városba, ahol ő lakik, ő pedig azt mondta, hogy találkozni szeretne velem meg beszélgetni. Van egy másik fiú, ő is ugyanebben a városban él (legyen B), vele már egyszer találkoztam élőben, de annyira nem jött be (kb 2 hónapja ismerem). Kicsit bunkón viselkedett, meg külsőre nem annyira jött be. Vele mindennap beszélünk, nem szokott nekem hazudni, meg tudom, hogy már pár haverjának beszélt rólam, tehát őt tudom, hogy tényleg tetszem neki.

B az interneten sokszor aranyos dolgokat mond, meg említettem neki, hogy szerintem bunkón viselkedett amikor találkoztunk, de azt mondta, hogy legközelebb máshogy fog viselkedni. A-val régebben sokat beszéltünk, majd amiért sosem tudtunk találkozni, ő hagyta abba a beszélgetést velem, majd most nemrég én írtam neki, de honnan tudhatnám, hogy ha vele találkoznék, akkor tényleg el fog jönni, és most nem csak szórakozik velem? B velem egyidős (19 lesz), A pedig 23. Leginkább A-vl szeretnék találkozni, de nem tudom, hogy megbízhatok-e benne, hogy el fog-e jönni. De nem szeretném megbántani B-t sem, de külsőre mindig is A tetszett, meg ő nem annyira gyerekes. Vagy inkább hagyjam mindkettejüket és ne találkozzak egyikkel sem? De mit mondjak B-nek, hogy ne legyen szomorú miattam? Vagy csak simán mondjam le, és utána ne nagyon válaszolgassak neki, és majd csak le fog esni?


2015. jan. 1. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:

"Vagy inkább hagyjam mindkettejüket és ne találkozzak egyikkel sem? "


Igen, mert még nagyon éretlen vagy pasizáshoz.

2015. jan. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az írásodból nekem az jön le, hogy nem számít hogy nem tetszik, legyen bunkó akkor tuti van esélye
2015. jan. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
SirDavid, értjük mi a nagy problémádat, azért nem szeretnek téged a lányok, mert túl rendes vagy! ;D
2015. jan. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
félreértettél, nincsen semmilyen problémám, a lányok se utálnak csak a kérdező azt írta hogy "A" tetszik neki, "B" nem, "B" kicsit bunkó is de inkább vele menne el mert fél hogy "A" nem jön el
2015. jan. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Keres egy kőbunkót az az igazi férfi és az igazi lányok azt szeretik.
2015. jan. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyikkel se, de az A-val főleg ne. Azzal sokra nem mész. Az csak szex lenne és nem kapcsolat. B-vel összetudsz jönni, de leírtak alapján nem kedveled őt igazán. Ha kettő közül kell választanod akkor válaszd a B-t.
2015. jan. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!